Webový dizajnér - Nehnuteľnosti.sk

United Classifieds s.r.o.

Poštová 1, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 600 EUR/mesiaczákladný plat + prípadné osobné ohodnotenie v závislosti od skúsenosti kandidáta, možný ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Nehnuteľnosti.sk a mesačne na náš web príde viac ako pol milióna ľudí. Našou misiou je ponúkať pomocnú ruku ľudom v jednom z ich najdôležitejších životných rozhodnutí.

Do tímu hľadáme nového kolegu, ktorý nám pomôže vytvárať vizuálne pekné dizajny, ktoré sa ľahko používajú a odbúravajú zbytočné komplikácie. Preferujeme človeka, ktorému je blízky trvácny, udržateľný, inteligentný dizajn a má zmysel pre inováciu a aktuálne trendy.

Od teba očakávame:

• Si zodpovedný, organizovaný a vieš prioritizovať svoje úlohy.
• Si empatický a vieš sa vcítiť do role používateľa.
• Sleduješ trendy, TOP hráčov na trhu a svoje zistenia prenášaš do svojich návrhov.
• Máš pragmatický prístup k dodaniu riešenia.
• Vieš si obhájiť svoj návrh.
• Máš chuť inšpirovať a motivovať aj ostatných.
• Samozrejmosťou je, že si tímový hráč.

A zároveň požadujeme:

• Dokážeš navnímať na prvý pohľad zložité súvislosti a pomocou dizajnu ich jednoducho a jasne odkomunikovať používateľovi.
• Tvoje dizajny sú postavené z konzistentných prvkov na inteligentnom kocepte, ktorý sa jednoducho komunikuje, rozvíja, implementuje a udržiava.
• Máš 4k pohľad s implementovaným grid a pixel-perfect citom.
• Poznáš Figmu a máš s ňou skúsenosti.

• Príležitosť pracovať na silnom a obľúbenom brande Nehnuteľnosti.sk.
• Možnosť pracovať v stimulujúcom prostredí mladej firmy so silným portfóliom.
• Spolupracovať s profesionálmi z online sveta.
• Flexibilný pracovný čas a príležitosť na vzdialenú prácu.
• Konkurencieschopné finančné ohodnotenie v závislosti od výkonnosti.
• Množstvo zamestnaneckých benefitov - Multisport karta, zľavy na elektroniku a poistenie, 2 sick days, Udemy kurzy, kurzy anglického jazyka, Pilates cvičenie, teambuldingy, spoločné raňajky,...
• Byť súčasťou medzinárodnych projektov
• Samozrejme potrebné prvotriedne technické vybavenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Figma - Mierne pokročilý
Hotjar - Mierne pokročilý

Výhodou je, ak:

• Poznáš vizuálnu a informačnú hierarchiu.
• Máš skúsenosti s tvorbou a udržiavaním design systémov.
• Vieš pripravovať prototypy, testovať, zbierať spätnú väzbu a dolaďovať riešenie k lepším výsledkom.
• Dokážeš sa rozhodovať na základe dát.
• Poznáš Hotjar a vieš ako ho využiť.

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje širokú ponuku online produktov v oblasti všeobecnej inzercie s úzkym zameraním na realitný a automobilový trh. Vyvíjame produkty, ktoré patria medzi TOP online služby na Slovensku.
Vo svojom portfóliu máme najväčšie slovenské inzertné portály - Nehnuteľnosti.sk, Reality.sk, Autobazar.EU, Autobazar.sk a mnoho ďalších. Tisíce používateľov u nás denne hľadá svoje nové bývanie či auto. Keďže ide o veľké investície, proces výberu je pre používateľov často veľmi stresujúci. Našou misiou je preto podávať našim používateľom pomocnú ruku pri týchto dôležitých životných rozhodnutiach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4758859  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac