Projektový manažér

UNITECHNOLOGY, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie a realizácia prác, koordinovanie dodržiavania harmonogramu prác, komunikovanie s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti a pod. najmä na území Maďarska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzduchotechnika, vykurovanie, chladenie, elektrika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Technické vzdelanie, znalosť z oblasti TZB - technické zariadenia budov, vzduchotechnika, vykurovanie a chladenie. Práca s programom AutoCad - orientácia v stavebných výkresoch. Nutnosť komunikácie v maďarskom jazyku. Znalosť anglického a nemeckého jazyka je vítaná.

Sme stabilná spoločnosť, ktorá sa nachádza medzi desiatimi najlepšími firmami so zameraním na vzduchotechniku na území Slovenska. Ponúkame komplexné služby orientované na vzduchotechniku, klimatizáciu, vykurovanie, chladenie, meranie a reguláciu. Naša práca sa vyznačuje najmä flexibilitou, odbornosťou a rýchlosťou plnenia zákaziek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4393486  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac