Vodič

UNITECHNOLOGY, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič na prevoz materiálu na stavby.
Vedenie motorového vozidla do 3,5t - práca vyžaduje aktívne šoférovanie v rámci celého Slovenka + zahraničie - Maďarsko, Česká republika...
Pomocné ručné práce – úprava zelene, čistenie súkromných priestranstiev, atď.
Možnosť prestupu na montážneho / servisného technika v oblasti VZT, ÚK, elektro a chladenie.
Sídlo firmy je v Banskej Bystrici, preto prosím ozývajte sa záujemcovia len z Banskej Bystrice prípadne blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

VZT, klimatizácie, ÚK, elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Sme stabilná spoločnosť, ktorá sa nachádza medzi desiatimi najlepšími firmami so zameraním na vzduchotechniku na území Slovenska. Ponúkame komplexné služby orientované na vzduchotechniku, klimatizáciu, vykurovanie, chladenie, meranie a reguláciu. Naša práca sa vyznačuje najmä flexibilitou, odbornosťou a rýchlosťou plnenia zákaziek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4135560  Dátum zverejnenia: 4.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac