Traffic manager

Unitcargo, s.r.o.

Miesto práce
Michalska Basta 27/B, Nové Zámky
Termín nástupu
07.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovanie a koordinovanie prepráv
- Aktívna každodenná komunikácia s dopravcami a zákazníkmi v cudzom jazyku
- Zhromažďovanie a analýza dopytu a ponúk prepráv od jednotlivých zákazníkov a prepravcov
- Tvorba objednávok, práca so špedičným programom
- Vytváranie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov, vyjednávanie
- Sledovanie celého procesu prepravy: od nakládky po vykládku
- Operatívne riešenie vzniknutých situácií a možných reklamácií
- Komunikácia s dodávateľmi a informovanie klientov o prebiehajúcich a zrealizovaných prepravách
- Vedenie administratívy spojenej s výkonom práce
- Reporting

- Firemné akcie
- Nápoje zadarmo, ovocie na pracovisku
- Dynamické a príjemné pracovné prostredie, team spirit
- Možnosť kariérneho rastu
- Vzdelávanie a Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)

- Parkovacie miesto

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax NIE JE PODMIENKOU
- Plynulá úroveň anglického, maďarského, resp. nemeckého jazyka
- Výborné komunikačné zručnosti
- Zmysel pre detail a kvalitu
- Schopnosť pracovať samostatne a s vysokým pracovným nasadením
- Orientácia na výsledky a cieľ

Hľadá sa človek s obchodníckym cítenim a chuťou učiť sa novým veciam a schopnosť rýchlej adaptácie na nové prostredie.
Komunikácia na dobrej úrovni nakoľko náplňou práce je aj vyhľadávanie prepravy a dojednávanie obchodných podmienok.
Inteligencia a osobnostný potenciál, je to, o čo máme záujem.

Unitcargo je firma zaoberajúca sa logistikou. Sme medzinárodná firma so sídlom v Rakúsku, pobočkami na Slovensku, v Bulharsku, Rumunsku, Poľsku a Turecku. Našim cieľom je lepší svet logistiky, tvorený prirodzeným talentom inteligentných ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Michalska Basta 27/B
940 01 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Kovacikova, B.A.
E-mail: poslať životopis
ID: 3023327   Dátum zverejnenia: 10.11.2017