Sushista do výroby

UNITAS Group, s. r. o.

Miesto práce
Apollo, Prievozská ulica, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený využiť pracovnú príležitosť, ktorá môže naštartovať tvoju kariéru?
Chceš pracovať pre koncept úspešný na Slovensku aj v Čechách?
Rozrastáme sa, buď toho súčasťou a formuj s nami budúcnosť gastronómie!

Do nášej výroby hľadáme šikovného člena nášho teamu, ktorého hravo zaučíme do tejto pozície. Ak Ťa láka spoznať a naučiť sa niečo nové, si zodpovedný a pracovitý a v gastronómii chceš niečo dokázať, pripoj sa k nám. Profesijný postup je u nás reálnou príležitosťou a to nielen na Slovensku, ale aj v sieti prevádzok v zahraničí.

Náš koncept je moderný a dynamický, prináša Áziou inšpirované jedlá do bežného života. Zákazníkovi chceme byť vždy po ruke, preto si naše jedlá môže dopriať v sieti bistier a kioskov, alebo cez donášku, kedykoľvek počas dňa.
Tomu podriaďujeme aj vysoký štandard prípravy jedál.

Čo od teba očakávame?

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka pre modernú reštauráciu
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy studených jedál a sushi
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Pripoj sa k tímu, ktorý dynamicky napreduje a do konca roka 2017 bude prevádzkovať vyše 10 reštaurácii a kioskov na Slovensku a v Čechách.

- prispevok za získanie nových členov do tímu sushitime
- možnosť uplatnenia v zahraničnej pobočke
- možnosť kariérneho rastu
- firemné akcie
- zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti
- zamestnanecká zľava na konzum

V prípade záujmu, prosím, pošlite štruktúrovaný životopis s fotografiou v slovenskom jazyku na email: [email protected]. Do subjektu správy, prosím, uveďte názov pozície!

V životopise uveďte text súhlasu so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Týmto spoločnosti Unitas, s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/ Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania.“

Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.

Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať na sebe a učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- flexibilita

Sme značka, ktorej chuť už asi poznáš. Okrem Bratislavy ju však môžeš ochutnať už aj na niekoľkých miestach v Prahe a Budapešti. Chceme, aby týchto miest bolo ešte viac, ale sami to už nezvládneme. Ak vieš prispieť k tomu, aby značku Sushitime malo rado ešte viac zákazníkov, chceme ťa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3155202  Dátum zverejnenia: 21.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou