Pokladník bistra a kioskov Sushi Time

UNITAS Group, s. r. o.

Miesto práce
Malý trh, Bratislava, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 650€ až 800 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi dynamickú prácu a chcete spojiť svoju kariéru s úspešnou značkou?
Do svojho tímu ná bistra a kiosky hľadáme uchádzača na pozíciu Obsluha bistra Sushi Time.

Práca je vhodná aj pre vysokoškolákov.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
• Obsluha zákazníka pri predaji jedál a nápojov
• Blokovanie tovaru v pokladni
• Práca s financiami a ceninami
• Dokladanie tovaru do výdajnej linky
• Udržiavanie čistoty

• Priestor pre osobný rozvoj kariéry
• Vzdelávacie školenie
• Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti
• Zamestnanecké akcie
• Variabilná zložka mzdy podľa výkonu
• Tringelty k platu
• Multisportkarta

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis spolu s fotografiou na email: [email protected] Do predmetu uveďte názov pozície.
Študentov na túto pozíciu nebudeme kontaktovať.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto spoločnosti UNITAS Group, s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné schopnosti
Príjemné vystupovanie
Samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť
Odolnosť voči stresu

Spoločnosť UNITAS Group, s.r.o. úspešne prevádzkuje značku Sushi Time, ktorá začínala v roku 2010 ako vôbec prvá donáška sushi na Slovensku. V októbri 2012 Sushi Time otvoril svoje prvé bistro na Malom Trhu a v nasledujúcom roku k nemu pribudlo druhé bistro v Apollo Business Centre II. Od roku 2011 pôsobí Sushi Time súbežne aj v Prahe, momentálne už s troma kamennými bistrami a donáškou, ktorá bola ocenená titulom Donáška roka 2013 v Českej Republike. Dnes je Sushi Time leadrom v poskytovaní rýchleho občerstvenia špecialít ázijskej kuchyne a sushi so sieťou prevádzok v hlavných mestách oboch krajín. Popri tom získal Sushi Time významné miesto aj v oblasti cateringu, ktorého služby využíva hotel Hilton, Intercontinental, železničná spoločnosť RegioJet, či cestovná kancelária Bubo Travel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Malý trh 2/A
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 2301933   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650€ až 800 € netto