Rozvozca jedál

UNITAS Group, s. r. o.

Miesto práce
Malý trh, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a českom trhu hľadá pre svoje bistro kandidáta na pozíciu – rozvozca jedál.

Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a budete sa podieľať na vývoji úspešného gastro konceptu v Bratislave.

Náplň práce:
Distribúcia výrobkov ku konečnému zákazníkovi
Príprava doplnkového tovaru

Získate jedinečnú možnosť stať sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, v rámci ktorej sa môžete uplatniť v ktorejkoľvek domácej alebo zahraničnej pobočke. Ponúkame Vám príležitosť na svoj osobný kariérny rast a rozvoj doterajších skúsenosti.
Taktiež:
- zamestnaneckú zľavu až do výšky 70% na produkty spoločnosti
- odmeny
- zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti
- priestor pre osobný rozvoj kariéry

Práce je na 12 hod. úväzok. Svoje životopisy nám zasielajte spolu s fotografiou na mail: job@sushitime.sk. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- dokonalá znalosť a orientácia v Bratislave
- prax na podobnej pozícii NEVYHNUTNÁ!
- komunikačné schopnosti
- chuť pracovať
- osobný automobil NIEJE potrebný

Spoločnosť UNITAS Group, s.r.o. úspešne prevádzkuje značku Sushi Time, ktorá začínala v roku 2010 ako vôbec prvá donáška sushi na Slovensku. V októbri 2012 Sushi Time otvoril svoje prvé bistro na Malom Trhu a v nasledujúcom roku k nemu pribudlo druhé bistro v Apollo Business Centre II. Od roku 2011 pôsobí Sushi Time súbežne aj v Prahe, momentálne už s troma kamennými bistrami a donáškou, ktorá bola ocenená titulom Donáška roka 2013 v Českej Republike. Dnes je Sushi Time leadrom v poskytovaní rýchleho občerstvenia špecialít ázijskej kuchyne a sushi so sieťou prevádzok v hlavných mestách oboch krajín. Popri tom získal Sushi Time významné miesto aj v oblasti cateringu, ktorého služby využíva hotel Hilton, Intercontinental, železničná spoločnosť RegioJet, či cestovná kancelária Bubo Travel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNITAS Group, s.r.o.
Malý trh 2/A
81108 Bratislava

Kontakt

ID: 2297074   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1100