Pracovník skladu / Mitarbeiter Warenlager Ennigerloh

Unique Personalservice GmbH

Miesto práce
Ennigerloh, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
10,38 EUR/hod.Za prácu v noci, v nedeľu, prípadne sviatok sú prirátané príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Balenie a vychystávanie objednávok (kozmetika, drogéria)
- Práca na 2-3 smeny,niekedy aj soboty,vo vysokej fáze výroby sa pracuje každú sobotu, 3
smeny
- Práca pomocou RF skenera
- Vyberanie produktov zo systému pick-by-light
- Balenie a príprava zásielok koncovému zákazníkovi
- 2 x prestávka po 15 minút
- voda,ovocie k dispozícii zdarma
- V hale je povinnosť nosiť masku/rúško

Váš profil:
-Znalosti nemeckého jazyka minimálne na urovni B1
-prijaté a akceptované budú len žiadosti a životopisy v nemeckom jazyku
-Aktuálny plat 10,38 € Brutto na hodinu.
-Nástup možný ihneď/dohodou, v prípade ubytovania sa straháva 300 € mesačne zo mzdy

Čo ponúkame:
-Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
-Bezpečné vyplácanie miezd podľa kolektívnej zmluvy
-Pravidelný pracovný čas, dovolenky a sociálne výhody
-Príplatky, platené dovolenky a vianočné prémie
-Sociálne zabezpečenie, okrem iného aj zdravotné a dôchodkové poistenie
-Ochranný odev bezplatne
-Osobná podpora v niekoľkých jazykoch so stabilnými kontaktnými osobami

Aktuálne informácie pre uchádzačov zo zahraničia:
-Pre príchod do oblasti NRW potrebujú naši zamestnanci zo zahraničia iba negatívny Corona rýchlo-test, ktorý nie je starší ako 48 hodín, v tomto prípade nie je absolvovaná žiadna karanténa a môžete hneď začať pracovať. Toto sa týka iba uchádzačov zo Slovenska. Česká republika je aktuálne vysoko riziková pre Nemecko. Aktuálne nepríjmame uchádzačov z ČR.

Aby ste mohli vstúpiť do krajiny, musíte vykonať digitálnu registráciu https://www.einreiseanmeldung.de/#/

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Nemecku.

Poskytujeme prácu 8000 zamestnancom na viac ako 100 pracoviskách už 40 rokov. U nás dostanete pracovnú zmluvu so všetkými právami a výhodami, ktoré sú v Nemecku samozrejmé.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 8000 zamestnancom na 80 pracoviskách už viac ako 40 rokov.

Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.

Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.
ID: 4025870  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10,38 EUR/hod.