9,79 EUR/hod.

2 pracovné miesta/Plnenie, balenie/Nemecko/Kaltenkirchen pri Hamburgu

Unique Personalservice GmbH

Miesto práce
Kaltenkirchen, Nemecko
Termín nástupu
30.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme dva pracovné miesta!!!
Plat: 9,79 eur brutto/hod.
Veľmi jednoduchá náplň práce:
Oddelenie plnenia: skladať tovar z pásu, etiketovanie, baliť tovar na palety, premiestňovať tovar pomocou vozíka (Ameise)
Pracuje sa na dve zmeny: od 6:00 do 14:45 a od 14:45 do 23:15
Oddelenie výroby: otvárať dózy, pripravovať tovar pre výrobu, myčka
Pracuje sa na rôzne zmeny: od 06:00, od 9:00, od 11:00, od 14:30, od 00:30 a od 03:00
Oddelenie expedície: pracuje sa na rannú zmenu od 06:00 do 14:30, poobednú zmenu majú len zamestnanci, ktorí sú v nasadení už dlhšiu dobu.
Je potrebné ovládať nemecký jazyk na úrovni A2, prípadne prísť ako dvojica, kde jeden vo dvojici túto požiadavku spĺňa.
Vlastné auto je veľkou výhodou, nakoľko sa potrebujete prepravovať z ubytovania do práce a naspäť.
Ubytovanie: Hauptstr. 28, 24576 Bimöhlen, platba až z Vašej výplaty 300 Eur/osoba/mesiac

V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis v slovenkom alebo nemeckom jazyku na mail: [email protected]

-práca na nemeckú zmuvu
-kompletné sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie
-kontaktná osoba v slovenskom jazyku
-ubytovanie sa hradí až z vašej výplaty (ca. 300 Eur/osoba/mesiac)
-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce

V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba, balenie, expedícia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť dohovoriť sa na pracovisku, radosť pracovať v tíme

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 8000 zamestnancom na 80 pracoviskách už viac ako 40 rokov.

Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.

Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.

Landsberger Straße 370a
80687 München
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Cisar
E-mail: poslať životopis
ID: 3758189   Dátum zverejnenia: 9.9.2019