ZF Passau hľadá CNC operátorov; Plat od: 18€/hod./brutto, ubytovanie prvé 2 mesiace zdarma

Unique Personalservice GmbH

Miesto práce
Passau, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
18,29 - 20,11 EUR/hod.od 18,29€/ hod./brutto + príplatky vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najžiadanejší zamestnávateľ v regióne hľadá práve Vás!

Inovatívne premýšľajúci zamestnávateľ, ktorý prestaval/ a stále prestavuje komplet výrobu na výrobu dielov pre e-mobility ( pre značky Mercedes, Porsche atď) , nakoľko trend v automobilovom priemysle má v Nemecku jasný smer.

Náplň práce:
‣ výroba dielov na základe výkresovej dokumentácie
‣ obsluha CNC strojov
‣ práca s prípravnými programami
‣ kontrola, korekcia
‣ výmena nástrojov a prevádzkových prostriedkov
‣ bežná údržba a čistenie zariadení

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
‣ prax v obore
‣ manuálna zručnosť
‣ Nemecký jazyk - pokročilý (B2)
‣ Ochota robiť na zmenový systém: 2 dni ranná, 3 dni poobedná, 1 deň nočná, 3 dni voľna / je dosť možné, že sa časom zmenový systém upraví na klasický 3 zmenný.

‣ Nástupný plat: 18,29€ brutto/hod.
‣ po 7 mesiacoch: 20,11€ brutto/hod.

Nástup: dohodou
Kontakt: Anna Cisar
V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis v nemeckom jazyku na mail: [email protected]

- nástup ihneď, resp. podľa dohody
‣ pomoc pri hľadaní ubytovania/ 2 mesiace ubytovanie zdarma

Informácie o výberovom konaní

- veľmi čisté pracovné prostredie
- príjemná atmosféra na pracovisku
- žiadny zbytočný zhon

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

CNC

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 8000 zamestnancom na 80 pracoviskách už viac ako 40 rokov.

Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.

Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.
ID: 3405214  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18,29 - 20,11 EUR/hod.od 18,29€/ hod./brutto + príplatky vyplývajúce z kolektívnej zmluvy