Dátový Analytik

Unique People, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacplatové ohodnotenie je individuálne a záleží od Tvojich skúseností a kvalít. Okrem toho ponúkame aj kvartálnu odmenu a iné výhody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh a vytváranie automatizovaných prehľadov a informačných panelov pomocou Microsoft Power BI a ďalších nástrojov na tvorbu prehľadov a reportov.
• Vytváranie manažérskych prevádzkových reportov, ako je prehľad nákladov a výsnosov, výpis z ERP systému, prehľad faktúr a pod.
• Spracovanie požiadaviek na nastavenie funkčných špecifikácií pre aplikácie na vytváranie reportov
• Efektívne nárabanie a pracovanie s veľkými množstvami údajov, ich následné spracovanie do požadovaných formátov a relevantná interpretácia
• Podpora ostatných tímov pre efektívnejšie riadenie a správu reportov
• Navrhovanie zlepšení na efektívnejšie fungovanie reportingu v rámci spoločnosti
• Proaktívna integrácia nových technológií pre pokročilejšiu analytiku a spracovanie dát
• V prípade, že je to potrebné, analýza klientského prostredia a podpora ostatných tímov pre zefektívnenie poskytovaných služieb
• Návrhy na vylepšenie spracovania dát s cieľom zvýšenia efektivity a minimalizácie ľudských chýb
• Príprava prehľadov pre vedenie spoločnosti

Použitie hardvéru podľa dohody
Kartálne finančné bonusy
Možnosť navrhnúť a dohodnúť individuálny benefit (podľa platnej legislatívy)
Reálna príležitosť ovplyvniť dianie v spoločnosti
Flexibilný pracovný čas
Dodatočné vzdelávanie prostredníctvom kurzov

výberové konanie bude mať viac kôl

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hospodárska informatika, ekonomický, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
MS PowerBI - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si zodpovedný/á
Excel Ťa baví
Rád/a vyhodnocuješ a analyzuješ dáta
Nečakáš na to, že Ti povieme čo máš robiť, ale aktívne sa vzdelávať, skúšaš a napreduješ

"Unique People je IT outsourcingová spoločnosť, ktorá zabezpečuje služby najmä v oblasti IT infraštruktúry a softvérového vývoja. Sme slovenská spoločnosť, ktorá má sídlo v Košiciach, no pôsobíme medzinárodne a máme pobočky aj v Bratislave a v Splite v Chorvátsku. Našou najväčšou doménou je softvérový vývoj v oblasti zdravotníctva a poistenia. Najväčšia časť vývoja smeruje na nemecký trh. Pôsobíme aj lokálne, kde zabezpečujeme IT support či webový vývoj. Okrajovo sa venujeme business developmentu, mnohým spoločnostiam sme pomohli etablovať sa na slovenskom trhu. Stále hľadáme možnosti ako sa "to dá" a nie dôvody prečo sa to nedá. Našim klientom sme vždy pripravení pomôcť posunúť ich biznis vpred."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4067130  Dátum zverejnenia: 15.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac