DevOps Engineer

Unique People, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme DevOps Engineera, ktorý nám pomôže vybudovať a prevádzkovať modernú kontajnerovú platformu pre interný vývoj aplikácií a prevádzku týchto aplikácií.
Momentálne ponúkame prácu formou remote, do budúcna preferujeme aby nový kolega sedel s nami v Košiciach, prípadne v Bratislave.

Primárnym cieľom nášho projektu je vybudovanie internej Kubernetes platformy (Vývoj, testovanie a produkcia), kde budeme môcť efektívne prevádzkovať cloud-natívne aplikácie.
Hlavnými technológiami sú Docker, Kubernetes, Rancher a vývoj CI stack-u založeného na GitLab a Nexus. Náplň práce bude pozostávať zo spolupráce s interným teamom vývojárov v oblasti zdravotníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Kubernetes - základy
Docker - základy
DevOps - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Požadované zručnosti
- Senior Linux administrátor (uprednostňujeme CentOS, RHEL)
- Skúsenosti s Docker kontajnermi
- Skúsenosti s Kubernetes platformou, s navrhovaním, administráciou a prevádzkou (v ideálnom prípade Rancher2)
- Skúsenosti s nástrojmi pre monitoring kontajnerov a Kubernetes
- aspoň 2-ročné skúsenosti s administráciou systémov
- Zameranie na automatizáciu
- Dobré komunikačné schopnosti s vývojármi
- Porozumenie sieťových topológií a bežných sieťových protokolov a služieb. (DNS, HTTP(S), SSH, FTP, SMTP).
- Schopnosť analyzovať a riešiť komplexné infraštruktúrne problémy týkajúce sa zdrojov a aplikačného vývoja

Vhodné
- Skúsenosti s Continuous Integration a Continuous delivery aplikácií
- Skúsenosti s GitLab administráciou, budovanie pipeline
- Skúsenosti s Nexus, Jenkins
- Skúsenosti s JIRA a Confluence
- Základné skúsenosti s administráciou databáz (PostgreSQL)

We are a team of ICT experts, who specialize in ICT service design, transition & transformation, and infrastructure management. Our concept and approach are proven by years of experience with large global transformation projects. Our domains are utility, banking, and telecommunications industries.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pražská 2
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: UP Hiring team
Tel.: +421940626812
E-mail: poslať životopis
ID: 3915288  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac