Wordpress Developer (Ref. č.: PU006)

Unique People, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca back-end developera/ky (full-time) a s tým súvisiace úlohy pri riešení zadaní a nové výzvy pre Teba :-)

Nehľadáme len seniorov, ale aj mierne pokročilých programátorov, dokonca aj začínajúcich developerov, ktorí majú za sebou mini-projekty.

U nás budeš pracovať na rôznorodých a zaujímavých projektoch. Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi.

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém. Celé je to o dôvere a dohode.

Ak nám pošleš tvoj životopis, určite sa ti ozveme a to aj v prípade, že si Ťa nevyberieme.

Nepíš zbytočné motivačné listy plné otrepaných fráz, to čo vieš zistíme aj z Tvojho životopisu ak bude mať viac ako 5 riadkov o skúsenostiach.

Developerov hľadáme pre našu sesterskú spoločnosť - ProUP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- HTML5 - pokročilý
- CSS3 - pokročilý
- WP - pokročilý
- PHP - pokročilý
- JS/jQuery - pokročilý

- skúsenosti s programovaním vlastných WP tém
zapracovanie front-end návrhu do vlastnej WP témy

Výhodou je:
- znalosť a používanie WP modulu ACF (Advanced Custom Fields)
-skúsenosti s programovaním vlastných WP modulov a znalosť OOP
EXTRA výhoda - skúsenosti s rozkódovaním grafických návrhov s nasledujúcimi technológiami:
- SASS/SCSS
- JS framework (aspoň jQuery)
- Grid framework (ideálne Bootstrap)
- Gulp/Webpack
- Git

Oceníme komunikatívnosť (budeš spolupracovať s rôznymi tímami)
Je dobré byť tímový hráč, byť zodpovedný a flexibilný
využívať precíznosť a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci :-)

Angličtina - potešíme sa jej, nakoľko máme aj zahraničných klientov
- Ak vieš robiť aj niečo iné, daj nám vedieť vo svojom CV a nezabudni priložiť portfólio projektov, ktoré si riešil.

Sme tím zákaznícky orientovaných špecialistov so zameraním na ICT tranzície & transformácie a prevádzku ICT infraštruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pražská 4
04001 Košice
ID: 3577630   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000