Hľadáme Java developerov! #JAVA, Angular, JEE# (Ref. č.: BAV002)

Unique People, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2300€ v prípade seniora, od 1800€ v prípade menej skúseného programátora, od 1300€ pre juniora.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou Tvojou úlohou bude návrh, vývoj a implementácia aplikácií v jazyku Java. Ide o prácu na celom cykle SW riešenia na úrovni frontend aj backend časti.

- vývoj modulov webových aplikácií, alebo aplikácií poskytujúcich webové služby
- spolupráca na návrhu technického riešenia na základe výsledkov analýzy požiadaviek zákazníka
- testovanie a ladenie vlastného kódu
- riešenie bugov a priebežná údržba aplikácie
- príprava technickej dokumentácie
- používané technológie: Java , Spring , JEE, Angular 4
- spôsob vývoja: Agile (Scrum)

Nehľadáme len super-seniorov, ale aj mierne pokročilých programátorov, dokonca aj začínajúcich developerov, ktorí majú za sebou mini-projekty.

U nás budeš pracovať na rôznorodých a zaujímavých projektoch a priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi.
Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Už na pohovore zistíš akú máme príjemnú, takmer až domácu atmosféru.
Pracovnú dobu považujeme za prežitok, u nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a spraviť čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. A my zase vieme, že človek nemôže robiť bez prestávky dva dni v kuse.
Máš obdobie, kedy sa potrebuješ sústrediť, nemať nikoho kto ti do toho kecá? Robiť môžeš aj po večeroch, zatiaľ co cez deň si užívaš hory či pláž.

Celé je to o dôvere a dohode.
Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém.

Ak nám pošleš tvoj životopis, určite sa ti ozveme a to aj v prípade, že si Ťa nevyberieme.

Nepíš zbytočné motivačné listy plné otrepaných fráz, to čo vieš zistíme aj z Tvojho životopisu ak bude mať viac ako 5 riadkov o skúsenostiach.

Developerov hľadáme pre našu sesterskú spoločnosť - ProUP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Zákazníka si nie vždy vyberieš, schopnosť flexibilne riešiť zmeny a požiadavky zákazníka musíš zvládať.
Programovanie v Java je podmienkou. K tomu musíš ovládať Spring alebo JEE, ak ovládaš prácu s Angular 4 je to výhoda.

Ak vieš plynule po nemecky, máme zaujímavý projekt na programovanie v Rakúsku.

Bez angličtiny sa dnes nikam nedostaneš, potrebuješ ju aj u nás! Stačí ale, ak jej rozumieš a dokážeš odpísať.
Ale toto dnes vie každý normálny developer! Veď aj poznámky do kódu si snáď nepíšeš po slovensky s diakritikou. Napísať túto ponuku bola pre nás muka ^_^.

Sme tím zákaznícky orientovaných špecialistov so zameraním na ICT tranzície & transformácie a prevádzku ICT infraštruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pražská 2
04001 Košice

Kontakt

ID: 3432477   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2300€ v prípade seniora, od 1800€ v prípade menej skúseného programátora, od 1300€ pre juniora.