Špecialist(k)a prevádzkovej odolnosti

UNIQA

Krasovského 15, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnej dobe hľadáme vhodného kandidáta či vhodnú kandidátku na pozíciu:

Vyznáte sa v normách ISO27001 a DRP/BCM?

Máte aspoň základný prehľad o technológiách informačnej bezpečnosti?

Chcete sa stať súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?

Máte chuť učiť sa a odvahu skúšať nové veci?

Ste výborný tímový hráč so zodpovedným prístupom k práci?

Ak áno, čítajte ďalej...

Aké je oddelenie technickej bezpečnosti v UNIQA?

Sme priateľský tím motivovaných ľudí, ktorí sa vedia porozprávať nielen o práci. Zdieľame navzájom svoje skúsenosti, sme k sebe ústretoví a pripravení si kedykoľvek pomôcť.

Aké je poslanie tejto práce?

Ako Špecialist(k)a prevádzkovej odolnosti budete zohrávať kľúčovú úlohu v oblasti digitálnej prevádzkovej a kybernetickej odolnosti vo finančnom sektore.

Spolupracujete na nastavení komplexného rámca digitálnej odolnosti, ktorý sa bude vzťahovať na finančné inštitúcie.

Pomáhate organizácii minimalizovať zraniteľnosť obchodných modelov a reagovať na dynamicky sa vyvíjajúce hrozby.

Sledujete a zohľadňujete nové pravidlá stanovené nariadením o digitálnej prevádzkovej odolnosti (DORA).

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • dohľad nad aktualizáciou dokumentácie BIA a BCP a jej udržiavanie v aktuálnom stave
  • dodávanie správ a aktualizácia zásad DRP/BCM vychádzajúcich zo skupiny UNIQA
  • kontrola včasnosti a vykonávania testov DRP oddelením IT
  • dohľad nad dodržiavaním pravidiel a požiadaviek DRP/BCM

Čo od Vás očakávame?

  • VŠ vzdelanie alebo 3 roky praxe
  • znalosť normy ISO27001
  • znalosť DRP/BCM
  • základný prehľad o technológiách informačnej bezpečnosti
  • analytické a komunikačné schopnosti
  • schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne, stanoviť priority a dodržiavať časové rámce
  • plynulú znalosť českého alebo slovenského jazyka a stredne pokročilú úroveň anglického jazyka

Čo Vám ponúkame?

  • zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
  • príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
  • férový a transparentný prístup
  • možnosť získať ročný bonus vo výške 2násobku mzdy
  • skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna ročne, flexibilný pracovný čas, home office – až 15 dní mesačne
  • nadštandardné spektrum firemných benefitov (Príspevok na Gastro kartu alebo priamy finančný príspevok na účet zamestnanca, možnosť vybrať si jeden z nasledujúcich benefitov: 1) systém Cafeteria, 2) komplexné vyšetrenie na poliklinikách ProCare, 3) plne hradená MULTISPORT karta. Príspevok na výuku AJ, firemné podujatia, príspevok na energie, pitný režim na pracovisku, príspevok na dôchodkové pripoistenie, benefit pre nastávajúcich rodičov, príspevok pri dlhodobej PN, odmena za lojalitu a ďalšie)
  • možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

Lokalita: BRATISLAVA alebo PRAHA

Zaujala Vás naša ponuka?

Tešíme sa na Vašu odpoveď vrátane zaslania profesijného životopisu.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Príspevok na vzdelanie
Občerstvenie na pracovisku
Kafetéria
Práca prevažne z domova
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hrdova
E-mail: poslať životopis