Pricing Actuary - Junior or Senior

UNIQA

Krasovského 15, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnej dobe hľadáme vhodného kandidáta či vhodnú kandidátku na pozíciu:

Pricing Actuary

Máte záujem byť súčasťou prestížnej a stabilnej spoločnosti s jasnou stratégiou a spolupracovať s medzinárodnou komunitou?
Ovládate Excel, SQL a viete ako pracovať s veľkými objemami dát?
Bavila by Vás práca na analýze dát neživotného poistenia s cieľom identifikovať segmenty podľa profitability a cenovej citlivosti?
Láka vás podieľať sa na vývoji produktov a stanovovaní cien pre riziká?
Je pre vás výzvou optimalizovať hodnotu podľa zadania vedenia spoločnosti?
Chcete neustále pracovať na svojom profesionálnom a osobnom raste?
Ste tímový hráč so zodpovedným prístupom k práci?

Ak áno, čítajte ďalej...

Aký je tím pricingu neživotného poistenia?

Základom je pre nás príjemné pracovné prostredie, preto sme k sebe priateľskí a pripravení si kedykoľvek pomôcť. Je pre nás dôležitá vízia a zmysel našej práce a ceníme si otvorenosť a dodržiavanie dohôd. Vieme hovoriť nielen o práci a nebránime sa novým výzvam a možnostiam. Hľadáme juniorov aj seniorov!

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • práca s dátami
  • vytváranie správ, analýz
  • hľadanie príčin chovania a vývoja rizikových ukazovateľov
  • podieľanie sa na cenotvorbe produktu a definíciách pre IT systémy - vrátane ich testovania z hľadiska správnosti nasadenia
  • správa a vývoj modelov v Emblem-e a Radar-e
  • príprava prezentácií pre manažérov

Čo od Vás očakávame?

  • VŠ vzdelanie matematického alebo štatistického smeru
  • pokročilú znalosť MS Office (najmä Excel) a SQL
  • Emblem, Radar, Prophet alebo R výhodou
  • angličtinu na komunikatívnej úrovni
  • logické a analytické myslenie
  • schopnosť učiť sa a aktívny a pozitívny prístup k novým úlohám
  • spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť
  • tímového ducha

Čo Vám ponúkame?

  • zaujímavú prácu v kapitálovo silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
  • príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
  • férový a transparentný prístup
  • možnosť získať ročný bonus vo výške 2násobku platu
  • skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna ročne, flexibilný pracovný čas, home office - až 15 dní mesačne
  • nadštandardné spektrum firemných benefitov (Príspevok na Gastro kartu alebo priamy finančný príspevok na účet zamestnanca, možnosť vybrať si jeden z nasledujúcich benefitov: 1) systém Cafeteria, 2) komplexné vyšetrenie na poliklinikách ProCare, 3) plne hradená MULTISPORT karta. Príspevok na výuku AJ, firemné podujatia, príspevok na energie, pitný režim na pracovisku, príspevok na dôchodkové pripoistenie, benefit pre nastávajúcich rodičov, príspevok pri dlhodobej PN, odmena za lojalitu a ďalšie)
  • možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

Lokalita: BRATISLAVA / PRAHA / BRNO

Zaujala Vás naša ponuka?

Tešíme sa na Vašu odpoveď vrátane zaslania profesijného životopisu.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Príspevok na vzdelanie
Občerstvenie na pracovisku
Kafetéria
Práca prevažne z domova
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.