Technik/technička pre posudzovanie škôd na majetku – Košický a Prešovský kraj

UNIQA

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnej dobe hľadáme vhodného kandidáta či vhodnú kandidátku na pozíciu:

Chcete sa stať súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?

Môžete sa pochváliť praxou v oblasti technického posudzovania škôd na majetku a ste aktívny vodič(ka)?

Máte skúsenosti v oblasti stavebníctva, rekonštrukcií alebo opráv budov, rodinných domov, chát a bytov?
Ste tímový hráč(ka), ktorému nechýba pozitívny prístup a chuť do práce?
Máte schopnosť doťahovať veci do konca a prijímať zodpovednosť za zverené úlohy?

Pokiaľ áno, čítajte ďalej…

Aké je naše oddelenie technikov?

Sme pohodový, spoľahlivý a priateľský tím zložený z technikov/techničiek na Slovensku a v Čechách. Každá z kolegýň alebo kolegov má „svoj“ vlastný región, ale zároveň je tu určitá zastupiteľnosť. S kolegami technik/technička najčastejšie komunikuje prostredníctvom telefónu, e-mailu nebo on-line schôdzky. Samozrejme niekoľkokrát do roka sú stretnutia aj osobné a čiastočne mimopracovné, napr. vianočné (pokiaľ to situácia dovoľuje).

Čo Vás v UNIQA čaká?

Stanete sa členom tímu technikov majetkových škôd a budete:

  • vykonávať šetrenie majetkových škôd – prehliadky škôd na mieste škodovej udalosti (rodinné domy, bytové družstvá, dielne, prevádzky ale i továrne, verejné komunikácie atď.)
  • jednať s veľmi rôznorodou klientelou – s riaditeľom firmy, mamičkou na materskej dovolenke, stolárom, dôchodcom, technikom prevádzky, správcom družstva atď.
  • zhotovovať fotodokumentáciu rozsahu poškodenia, vyhotovovať zápis o prehliadke s poškodeným/klientom
  • vypracovávať výpočet výšky škody, zaisťovať ďalšie potrebné podklady pre likvidáciu škody
  • vystupovať ako prvý fyzický kontakt s klientmi, ktorí sa dostali do nepríjemnej situácie - vytopil ich sused, dom zaplavila záplava alebo povodeň, víchrica odtrhla strechu atď., ide o to klientovi pomôcť, poradiť, často aj ukľudniť, povzbudiť
  • cestovať v rámci územia západnej časti Prešovského a Košického kraja

Čo od Vás očakávame?

  • SŠ vzdelanie stavebného alebo technického smeru
  • prax v oblasti posudzovania majetkových škôd (stavebníctvo) !
  • skúsenosti z oblasti likvidácie škôd (výhodou)
  • užívateľskú znalosť MS Office (MS Word a Excel)
  • znalosť systému Cenkros (výhodou)
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • samostatnosť, flexibilitu, prispôsobivosť, proaktivitu a zodpovednosť
  • záujem o daný obor, ochotu učiť sa nové veci

Čo Vám ponúkame?

  • zaujímavú prácu v kapitálovo silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
  • príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
  • férový a transparentný prístup
  • možnosť získať ročný bonus vo výške 2násobku platu
  • skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna ročne, flexibilný pracovný čas, home office
  • nadštandardné spektrum firemných benefitov (Príspevok na Gastro kartu alebo priamy finančný príspevok na účet zamestnanca, možnosť vybrať si jeden z nasledujúcich benefitov: 1) systém Cafeteria, 2) komplexné vyšetrenie na poliklinikách ProCare, 3) plne hradená MULTISPORT karta. Príspevok na výuku AJ, firemné podujatia, príspevok na energie, pitný režim na pracovisku, príspevok na dôchodkové pripoistenie, benefit pre nastávajúcich rodičov, príspevok pri dlhodobej PN, odmena za lojalitu a ďalšie)
  • možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

Lokalita: Košický a Prešovský kraj

Zaujala Vás naša ponuka?

Tešíme sa na Vašu reakciu vrátane zaslania profesijného životopisu!

Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Zdravotné voľno
Príspevok na vzdelanie
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Kafetéria
Mobilný telefón
Práca prevažne z domova
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Pittnerová
Tel.: +420776246738
E-mail: poslať životopis