HR Business Partner

UNIQA

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na poisťovacom trhu?
Baví Vás práca s ľuďmi a zároveň Vás láka pracovať na zaujímavých HR projektoch naprieč celou firmou?
Ste komunikatívna, samostatná a organizačne zdatná osobnosť, ktorá sa nebojí povedať svoj názor a obhájiť si ho?

Ak áno, čítajte ďalej…

Čo hovoria HR Business Partneri o svojej práci?
Nie sme len kolegovia, sme aj priatelia, ktorí si majú čo povedať. Vždy si navzájom kryjeme chrbát a radíme si.
Sme otvorený, zvedavý, solidárny, proaktívny tím motivovaných ľudí, ktorí sa navzájom obohacujú a rozvíjajú.
Veci sa snažíme zlepšovať a robiť ich inak a lepšie, preto uvítame, ak budete prichádzať s nápadmi a skúšať nové možnosti.
Našou najdôležitejšou úlohou je budovanie partnerstiev s vedúcimi pracovníkmi na všetkých úrovniach našej organizačnej štruktúry.
Vďaka tomu, že sa pohybujeme medzi bussinesom a HR, môžeme prispieť svojimi znalosťami a skúsenosťami k náboru nových kolegov, nastaveniu zásad odmeňovania alebo zlepšeniu našej firemnej kultúry.

Čo bude náplňou Vašej práce?
- komplexné poradenstvo pre manažérov zverených úsekov UNIQA CZ a SK
- tvorba, riadenie a implementácia HR služieb, produktov a metodík
- participácia na tvorbe, nastavovaní a fungovaní HR nástrojov v oblasti náboru, odmeňovania a benefitov, vzdelávania, a zamestnaneckej skúsenosti
- participácia na zjednocovaní HR funkčného (operating) modelu a HR služieb a procesov
- zameranie predovšetkým na oblasť riadenia pracovného výkonu, produktivity práce, retencie a motivácie zamestnancov, rozvoj manažérov alebo zmeny v organizačnej štruktúre
- vystupovanie v úlohe HR poradcu smerom k strednému a vrcholovému manažmentu
- rola kouča a facilitátora v rámci manažérskych tímov, aktívna účasť na diskusiách o HR stratégiách
- participácia na inovatívnych HR projektoch lokálne aj v rámci UNIQA Group

Čo od Vás očakávame?
- min. 2 roky skúseností na rovnakej alebo obdobnej pozícii ideálne vo väčšej/medzinárodnej spoločnosti
- skúsenosti s projektovým riadením v rámci implementácie HR stratégií
- dobrú znalosť pracovného práva
- angličtinu slovom aj písmom na pokročilej úrovni
- preukázateľné vyjednávacie, prezentačné a komunikačné zručnosti
- veľmi dobrú znalosť MS Office, najmä Excel
- tímového ducha

Čo Vám ponúkame?
- zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
- priateľský a podporujúci kolektív, príjemné pracovné prostredie
- férový a transparentný prístup
- možnosť dostať ročný bonus vo výške 2-násobku mzdy
- skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, po zaškolení home office až 15 dní v mesiaci
- celý rad ďalších atraktívnych firemných benefitov (stravovacia karta, systém Cafeterie, príspevok na výučbu AJ, príspevok na energie, firemné akcie, príspevok na penzijné pripoistenie, benefit pre nastávajúcich rodičov, príspevok pri dlhodobej chorobe, odmena za lojalitu atď.)
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

Lokalita: Praha, Brno, Bratislava

Ďakujeme, že ste dočítali až sem!

Tešíme sa na Vašu reakciu v podobe profesijného životopisu a motivačného listu alebo odkazu na Váš profil na LinkedIn.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4589085  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac