Pricing Actuary

UNIQA

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem byť súčasťou prestížnej a stabilnej spoločnosti s jasnou stratégiou a spolupracovat s medzinarodnou pricing komunitou?
Bavila by vás práca na analýze dát s cieľom identifikovať segmenty podľa profitability a cenovej citlivosti?
Láka vás podieľať sa na vývoji produktov a stanovovaní cien pre riziká?
Je pre vás výzvou optimalizovať hodnotu podľa zadania vedenia spoločnosti?
Chcete neustále pracovať na svojom profesionálnom a osobnom raste?
Ste tímový hráč so zodpovedným prístupom k práci?

Ak áno, čítajte ďalej...

Aký je tím pricingu neživotného poistenia?
Základom je pre nás príjemné pracovné prostredie, preto sme k sebe priateľskí a pripravení si kedykoľvek pomôcť. Vieme hovoriť nielen o práci a nebránime sa novým výzvam a možnostiam.

Čo bude náplňou Vašej práce?
- práca s dátami
- vytváranie správ, analýz
- hľadanie príčin chovania a vývoja rizikových ukazovateľov
- podieľanie sa na cenotvorbe produktu a definíciách pre IT systémy - vrátane ich testovania z hľadiska správnosti nasadenia
- príprava prezentácií pre manažérov

Čo od Vás očakávame?
- VŠ vzdelanie matematického alebo štatistického smeru
- pokročilú znalosť MS Office (najmä Excel) a SQL
- Emblem, Radar alebo R výhodou
- angličtinu na komunikatívnej úrovni
- logické a analytické myslenie
- databázové uvažovanie pre reporty
- schopnosť učiť sa pre správnu cenotvorbu
- spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť
- aktívny a pozitívny prístup, tímového ducha

Čo Vám ponúkame?
- zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- férový a transparentní prístup
- školenia v softwaroch, ktoré sa používajú na cenotvorbu (Emblem, RADAR)
- spoluprácu s medzinarodnou pricing komunitou, zdielanie best-practice medzi krajinami
- nadštandardné spektrum firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office, stravné lístky, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, systém Cafeterie, príspevok na penzijné pripoistenie, zľavu na firemné produkty, príspevok na on-line výuku AJ, príspevok na energie, benefity pre novopečených rodičov atď.)
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu

Lokalita: BRATISLAVA alebo BRNO alebo PRAHA

Zaujala Vás naša ponuka?

Tešíme sa na Vašu odpoveď vrátane zaslania profesijného životopisu, najlepšie aj v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematický alebo štatistický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4586735  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac