Klientsky poradca s možnosťou postupu na manažéra (Michalovce)

UNIQA

Michalovce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacPriemerná mzda sa po zapracovaní pohybuje v priemere od 1212 do 1679 €/mesiac. Možnosť finančnej podpory počas prvých 2 rokov až do výšky 20 000€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do existujúcej pobočky v Michalovciach privítame ambicióznych ľudí, ktorí hľadajú zmenu a priestor na sebarealizáciu. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie v jednom z najlepšie platených sektorov, časovú slobodu s možnosťou kariérneho a osobného rastu.

Tvojou hlavnou činnosťou bude aktívna práca s klientom. Po zaškolení budeš poskytovať servis a poradenstvo novým aj existujúcim klientom UNIQA. Istý čas stráviš za počítačom pri administratívnych činnostiach. Budeš oporou ľudom pri ich dôležitých životných rozhodnutiach.

- Ponúkame jednu z najlepších kariér na trhu s možnosť finančnej podpory počas zapracovania na 2 roky, možnosť home office po dohode a zapracovaní (cca po 6-12 mesiacoch)

- Naučíš sa pracovať efektívne, budeš mať dostatok času na svoju rodinu, koníčky aj cestovanie. Poradca, ktorý pracuje 4-5 hodín denne zarobí toľko, čo zarobí priemerný človek za pracovnú smenu.

- Uľahčíme ti prácu tým, že dostaneš potrebné vybavenie - firemný mobil, tablet, SIM kartu s možnosťou využitia na súkromné účely

- Špičkové školenia zdarma - naučíme ťa všetko, čo k práci potrebuješ. Osvojíš si predajné zručnosti, ktoré ti pomôžu uspieť aj v bežnom živote

- Za nadpriemerné výsledky máš možnosť ako bonus ísť s nami na dovolenku 2x ročne

Záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ale iba vybraní uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- čistý register trestov
- sebadisciplína
- cieľavedomosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- empatia

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4361867  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac