Senior účtovník

UNIQA

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte seniorskú pozíciu v oblasti účtovníctva?

Ste zodpovedný človek, ktorý ma schopnosť nad prácou premýšľať?
Máte skúsenosti so zostavovaním a kontrolou účtovných uzávierok?
Láka Vás možnosť sa profesne ďalej rozvíjať?
Chcete sa stať súčasťou veľkej medzinárodnej finančnej skupiny UNIQA?
Ak je vaša odpoveď áno, čítajte ďalej…

Aké je účtovnícke oddelenie v UNIQA?

Sme rôznorodý tým zložený zo skúsených účtovníkov so širokými znalosťami, ktoré dohromady tvoria vyvážený, kompaktný a výkonný celok.
Nie sme len kolegovia, ale zároveň sme priatelia, ktorí si majú čo povedať.
Dôverujeme a pomáhame si navzájom.

Čo bude náplň Vašej práce?

• vedenie účtovných agiend v systému SAP/4 HANA
• zostavenie a kontrola účtovnej uzávierky jednotlivých spoločností
UNIQA CZ/SK v rozsahu zverených agiend
• zaistenie platobného procesu a ostatných účtovno-technických
agiend
• fungovanie ako partner pre externého audítora spoločnosti
• participácia na príprave daňových priznaní a aktívna spolupráca
pri riešení daňových záležitostí prislúšných k spracovávanej
účtovnej agende v spolupráci a pod vedením daňového experta
• zastupovanie v neprítomnosti iného účtovníka v rozsahu
pridelených činností

Čo od Vás očakávame?

• stredné/vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
• min. 5 let skúseností v oblasti podvojného účtovníctva
• prax v poisťovníctve je vítaná
• základné znalosti práci v SAP výhodou
• schopnosť pracovať s lokálnymi štandardami
• schopnosť pracovať s medzinárodnými účtovnými
štandardami výhodou
• základné orientácie v daňovej problematike
• anglický jazyk výhodou
• veľmi dobrá znalosť práce na PC (hlavne MS Excel)
• analytické myslenie
• zodpovedný prístup, precíznosť, dôslednosť a spoľahlivosť

Čo Vám ponúkame?

• zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
• príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• férový a transparentný prístup
• možnosť dostať ročný bonus vo výške 2-násobku mzdy
• skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office
• celý rad ďalších atraktívnych firemných benefitov (stravenková karta, systém Cafeterie, príspevok na výučbu AJ, firemné akcie, príspevok na energie, pitný režim na pracovisku, príspevok na penzijné pripoistenie, benefit pre nastávajúcich rodičov, príspevok pri dlhodobej chorobe, odmena za lojalitu atď. )
• možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

Lokalita: Bratislava

Zaujala Vás naša ponuka?

Tešíme sa na Vašu reakciu so životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vzdelanie ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v poisťovníctve je vítaná

Počet rokov praxe

5

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4303433  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac