Programátor a administrátor SW - Fullstack (Java, Angular 8+) developer

UNIQA

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aký je hlavní príbeh a poslanie tejto pozície?
V rámci tejto pracovnej pozície budete mať príležitosť spolupracovať na modernom riešení postavenom na zelenej lúke pre likvidáciu poistných udalostí. Pri vývoji tohto riešenia používame moderné technológie (Java 14, Angular 8+, Microservices, Kibana, SOA). Vaša úloha bude vývoj nových modulov a rozširovanie existujúcej funkcionality systému. V rámci vytvárania riešení budete mať voľnú ruku a priame slovo pri vytváraní funkcionality.

Čo od Vás očakávame?
- schopnosť písať čistý a prehľadný kód.
- odhodlanie vždy sa zlepšovať a učiť nové veci
- 3+ rokov skúseností s vývojom v JAVA, SOLID, Design patterns
- 1+ rokov skúseností s vývojom front-end aplikácii, preferovaný Angular 8+
- dobrá znalosť Spring, Spring boot

Vašou výhodou bude:
- znalosť MS SQL databázy
- znalosť poistných produktov
- veľké plus je znalosť procesu likvidácie škodových udalostí
Docker

Čo Vám ponúkame?
- zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- férový a transparentní prístup
- nadštandardné spektrum firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office, stravné lístky, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, systém Cafeterie, príspevok na penzijné pripoistenie, zľavu na firemné produkty, príspevok na on-line výuku AJ, benefity pre novopečených rodičov atď.)
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu

Zaujala Vás naša ponuka?
Tešíme sa na Vašu reakciu vrátane zaslania profesijného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4211218  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac