Administrativní podpora Scan centra

UNIQA

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte brigádu v oblasti administratívy?
Nechýba vám zodpovednosť a samostatnosť?
Ak áno, čítajte ďalej…

Čo bude náplňou Vašej práce?
- Tlač a obálkovanie dokumentov pre klientov
- Odosielanie pošty klientom
- Otváranie doručenej pošty
- Príprava doručenej pošty na naskenovanie
- Skenovanie doručenej pošty
- Prípadné iné administratívne činnosti

Co od vás očekáváme?
- samostatnost, flexibilita, dôslednosť, chuť pracovať
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- ochota učiť sa nové veci
- Možnosť pracovať aspoň 3 dni v týždni v dopoludňajších hodinách

Co vám nabízíme?
- praxi v renomovanej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- skvelých kolegov a príjemné pracovné prostredie

Tešíme sa na Vašu reakciu vrátane zaslania profesného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4206178  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.