Java Developer - naštartuj svoju kariéru v IT hneď pri škole

UNIQA

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
na základe dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UNIQA je súčasťou medzinárodnej poisťovacej skupiny UNIQA Insurance Group. Pustili sme sa do vývoja nových produktov a inovujeme tie existujúce. Preto hľadáme do tímu core systémov nového kolegu/novú kolegyňu na pozíciu: JAVA Developer

S akými technológiami budeš pracovať?
- JAVA
- Angular
- SQL (MS SQL)
- HTML
- CSS
Ovládaš požadované technológie zo školských projektov – tak hľadáme práve teba. Všetko potrebné ťa naučíme.

Čo budeš riešiť?
Z 80 % na teba čakajú prevádzkové úlohy - change requesty, bug fixing a maintenance.
Zvyšok času budeš programovať. Aby ti to šlo lepšie, budeš mať buddyho, ktorý ti poradí, keď nebudeš vedieť prísť na správne riešenie.

Prečo ísť k nám? Odhoď predsudky - UNIQA ťa prekvapí!
- používame najnovšie verzie jednotlivých nástrojov
- na spoluprácu na projektoch používame moderné nástroje na spoluprácu: Confluence, JIRA
- vyvíjame agilne
- ponúkame modernú kanceláriu alebo permanentný home-office - záleží na tvojich preferenciách

Ako sa spojíme?
Pošli nám odkaz na svoj LinkedIn profil alebo CV. Ozveme sa a dohodneme stretnutie priamo s kolegami z tímu, aby si mal/a všetky dôležité informácie rýchlo a z prvej ruky!

Čo ešte ponúkame?
- naši súčasní zamestnanci oceňujú stabilitu a priateľský kolektív
- každoročne vyplácame bonus vo výške najmenej dvoch platov
- máme skrátený pracovný týždeň - 37,5 s pružnou pracovnou dobou
- rôzne benefity: stravné lístky, Cafeteria, príspevok na penzijné pripoistenie, 5 týždňov dovolenky a 3 dni osobného voľna, zľavy na naše produkty

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4193148  Dátum zverejnenia: 30.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac