Programátor a administrátor SW

UNIQA

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás práca s technológiami, pri ktorej hľadáte a analyzujete cestu k spoločnému výsledku?
Baví vás vytvárať, vyvíjať aplikácie na základe požiadaviek?
Chceli by ste túto záľubu využiť v praxi v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?
Ste človek, ktorý má zmysel pre inovatívnosť, vytrvalosť a koncentráciu?
Nechýba vám pozitívny prístup a chuť do práce?
Máte schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať nové poznatky?
Radi pracujete z domu alebo by ste niekedy uvítali možnosť pracovať z kancelárie v Bratislave?

Ak áno, čítajte ďalej...

Hľadáme posilu do tímu zameraného na programovanie a administratívu SW.
Budete zodpovedný za:
• Vývoj a správu webových aplikácií /.NET, MS SQL/
• Spoluprácu pri analýze a návrhu systémov
• Administráciu aplikácií a ich zmenový management
• Vývoj aplikácii na základe DevOps
• Agilný prístup k riadeniu projektov

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte a pošlite nám svoj životopis!

Čo nájdete v našej spoločnosti?

• zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny UNIQA
• priestor pre sebauplatnenie a realizáciu vlastných nápadov
• príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• férový a transparentný prístup
• nadštandardné spektrum firemných benefitov (skrátený pracovný týždeň na 37,5 hodiny, 5 týždňov dovolenky, 3 dni osobného voľna za rok, pružná pracovná doba, home office, stravovacia karta, systém Cafeteria, firemné akcie, pitný režim na pracovisku, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zľava na firemné produkty, príspevok na on-line výuku AJ a ďalšie)
• možnosť zúčastňovať sa školení a ďalej sa vzdelávať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Transact-SQL (T-SQL) - Expert
C# - Expert
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Programovacie jazyky min. v rozsahu definovanom v rozsahu popisu práce
• Znalosť DB, analytické metódy
• Orientácia na zákazníka, integrita a dôveryhodnosť, schopnosť počúvať, orientácia na výsledky, samostatnosť
• Zodpovednosť, nasadenie, prístupnosť, inovatívnosť, vytrvalosť, kolegiálnosť
• Schopnosť učiť sa nové veci

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4182916  Dátum zverejnenia: 11.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac