Viazaný finančný agent pre oblasť Martin, Žilina, Považská Bystrica

UNIQA

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacVýška odmeny závisí od šikovnosti jednotlivých kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uzatváranie zmlúv majetkového poistenia firiem,
- uzatváranie poistných zmlúv životného a neživotného poistenia občanov,
- vyhľadávanie nových klientov a obchodných príležitostí,
- práca s klientskou databázou,
- servis nových a existujúcich klientov,
- administratívne činnosti v kancelárii

- perspektíva, stabilita a silné meno spoločnosti,
- telefón,
- notebook, internet,
- nadštandardné finančné ohodnotenie so vstupnou podporou,
- bonifikačné odmeny,
- bezplatné školenia, moderný program tréningov a školení,
- flexibilný pracovný čas,
- práca a sebarealizácia v dynamicky sa rozvijúcej spoločnosti,
- široké produktové portfólio,
- firemné akcie, súťaže, dovolenky a iné benefity

Záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ale iba vybraní uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme ľudí, ktorým úspešná práca spôsobuje radosť zo života a sú:
1. ambiciózni
2. samostatne rozhodujúci
3. majú zmysel pre prácu v kolektíve
4. chcú začať podnikať a poskytovať služby v oblasti poisťovníctva.
5. prax v poisťovníctve vítaná

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 4034091  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac