4 EUR/hod.

Brigádnik na oddelení centrálny manažment dokumentov - dlhodobá brigáda

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava dokumentov na skenovanie,
- administratívne práce podľa potrieb oddelenia,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4 eura,- brutto

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v Slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- samostatnosť a zodpovednosť
- organizačné schopnosti
- schopnosť definovania priority
- komunikatívnosť

UNIQA poisťovňa, a.s. je dcérskou spoločnosťou rakúskej poisťovne UNIQA a.s.,ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako univerzálna poisťovňa poskytujúca životné a neživotné poistenie. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného a stabilizovaného personálu.

Adresa spoločnosti

UNIQA poisťovňa, a.s.
Krasovského 15
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Polakovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3641077   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 eura,- brutto