Likvidátor poistných udalostí so zameraním na cestovné a životné poistenie

UNIQA poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Lazaretská ulica 24, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· spracovávanie poistných udalostí v oblasti cestovného, úrazového, životného poistenia;
· administratíva a činnosti súvisiace s vybavovaním poistných udalostí.

- zaujímavá práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- práca v dynamickom kolektíve
- zaujímavý sociálny program
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte prosím ako reakciu na túto pracovnú ponuku.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí najviac vyhovujú naším požiadavkám.

Zaslaním svojho životopisu nám zároveň dávate svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítané sú znalosti, vedomosti a skúsenosti z oblasti zdravotníctva, poisťovníctva;
- znalosť anglického jazyka nutná;
- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka vítaná;
- spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť;
- flexibilita, ochota učiť sa, samostatnosť;
- vysoké pracovné nasadenie.

UNIQA poisťovňa, a.s. je dcérskou spoločnosťou rakúskej poisťovne UNIQA a.s.,ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako univerzálna poisťovňa poskytujúca životné a neživotné poistenie. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného a stabilizovaného personálu.

Lazaretská 15
820 07 Bratislava 27

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Virágová
Tel.: 02/57 883 253
E-mail: poslať životopis
ID: 3242201   Dátum zverejnenia: 14.11.2017