Operátor Call Centra v poisťovni

UNIQA poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Mäsiarska 12, Košice
Termín nástupu
asap, prip. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

·Telefonická komunikácia s klientmi, s obchodnými partnermi a zamestnancami spoločnosti;
·Telefonická komunikácia v anglickom jazyku
·Evidovanie a spravovanie nahlásených poistných udalostí, správa poistných zmlúv a s tým súvisiaca administratíva;
·Registrácia sťažností a ich reportovanie;
·Spracovanie e-mailov z elektronických schránok;
·Používanie firemných softwérov a databáz;
·Poskytovanie základných informácií o jednotlivých produktoch poisťovne;

Práca v renomovanej a stabilnej spoločnosti;
Mladý, dynamický kolektív;
Možnosť osobného rastu a rozvoja;
Nadštandardný sociálny program;

Prosíme o zaslanie štrukturovaného životopisu ako reakciu na našu pracovnú ponuku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
IBM Lotus Notes - základy

- nutná dobrá znalosť anglického jazyka;
- skúsenosť s prácou v poisťovníctve výhodou;
- skúsenosť s prácou v Call centre výhodou;
- užívateľské znalosti IT na veľmi dobrej úrovni;
- pro-klientská orientácia, príjemné vystupovanie;
- dobré komunikačné schopnosti;
- spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť;
- asertivita;
- samostatnosť;
- príjemný hlas, schopnosť rýchlo reagovať, odolnosť voči stresu;

UNIQA poisťovňa, a.s. je dcérskou spoločnosťou rakúskej poisťovne UNIQA a.s.,ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 ako univerzálna poisťovňa poskytujúca životné a neživotné poistenie. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného a stabilizovaného personálu.

Lazaretská 15
820 07 Bratislava 27

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Virágová
Tel.: 02/57 883 253
E-mail: poslať životopis
ID: 3240705   Dátum zverejnenia: 13.11.2017