Experienced Java Developer

Práca z domu

Termín nástupu

dohodou

Popis pracovnej pozície

Pozícia má miesto výkonu práce v SR. Uchádzači musia mať miesto výkonu práce zo Slovenska.

Do našich tímov hľadáme skúsených Java expertov, ktorí hľadajú výzvy vo forme zaujímavých projektov a sú pripravení preniesť požiadavky klienta do fungujúceho softvéru a kvalitného kódu.

U nás dostaneš možnosť realizovať svoje nápady, pretože veríme, že práve skutoční odborníci dokážu posunúť naše tímy ďalej. Agile nepoužívame ako nadávku, ale pravidelne počúvame a zlepšujeme naše procesy tak, aby sa kódilo čo najefektívnejšie.

Ak máš niečo v JAVE odkódené, chceš sa podeliť o svoje skúsenosti a pracovať nad webovými riešeniami pre klientov po celej Európe tak nás neváhaj kontaktovať!

Čakajú ťa skvelí kolegovia, množstvo inovácii a kopec benefitov.
Tešíme sa na stretnutie!

Čo ti ponúkame

Od 2 300 EUR/mesiacod 2.300 EUR 13. plat, 14.plat
  • Flexibilný pracovný čas
  • Špickový hardware a pomôcky pre prácu z domu
  • Podpora odborného vzdelávania (certifikácie, školenie, prístup k udemy)
  • Uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
  • Darčekové poukážky
  • Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 7,80 EUR)
  • Garantovaný 13. plat, 14. plat
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • Celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
  • Rôzne športové aktivity
  • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších benefitov

Si ten správny kandidát?

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Veríme, že musíš mať aspoň 3 roky odkódené
• Si schopný navrhovať riešenia a implementovať ich
• Veríš, že na kvalite kódu záleží a clean code je pre teba samozrejmosť
• Skúsenosti s Java EE (alebo Spring / Spring Boot)
• JPA (Hibernate alebo EclipseLink)
• Git
• JSF, Primefaces (alebo iné server side rendering riešenia alebo Angular)
• JBoss, Wildfly alebo Tomcat

Veľmi by si nás potešil ak by si (nice to have):
• Mal skúsenosti s agilným vývojom (SAFe, Scrum ...)
• Poznal a vedel aplikovať návrhové vzory
• Mal skúsenosti s návrhom mikroslužieb a zároveň poznal svet monolitov
• Poznal framework Quarkus – modernizujeme :)
• Mal skúsenosti s Cloud native vývojom

Ak si sa však v časti “nice to have” nenašiel, nezúfaj!
U nás ti poskytneme priestor na rozvoj aj v týchto smeroch :)

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje 800 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.
UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020, 2021, 2022 v kategórii centier zdieľaných služieb.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Vagačová
Tel.: +421904933679
E-mail: poslať životopis
ID: 4444777  Dátum zverejnenia: 11.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac