Test Automation Developer

Nitra

Place of work

Nitra

Contract type

full-time

Start date

Dohodou

Popis pracovnej pozície

What is in there for you?
  • In collaboration with product owner and other agile team members you will refine requirements, which bring benefit for the customer and create user stories which include all test aspects to deliver good quality based on security and compliance conditions
  • You will be accountable for tests automation in Cypress tool and for maintenance of smoke- and regression test sets.
  • You will ensure that tests are an integral part of a delivery pipeline and ensure high degree of automation
  • You will monitor existing quality issues and ensure that they are resolved based on priority and in due time
  • We support you in your further career and certification

Čo ti ponúkame

From 2 300 EUR/monthZákladná mzda od 2.300 Eur brutto.UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020 v kategórii centier zdieľaných služieb
  • Flexibilný pracovný čas a príležitostný výkon práce z domu (mobile working)
  • Uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
  • Darčekové poukážky
  • Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 6 EUR)
  • Garantovaný 13. plat
  • 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • Podpora odborného vzdelávania
  • Celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
  • Rôzne športové aktivity
  • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších benefitov

Si ten správny kandidát?

Candidates with education suit the position

University education (Master's degree)

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Personality requirements and skills

• 2 years of previous experience as Quality Assurance Engineer or similar field experience
• Senior expertise with automated testing using Cypress and Cucumber or other test automation framework
• Experience with webservice testing
• Profound knowledge of test automation processes and quality assurance principles
• Strong written and verbal communication skills
• Willing to become a part of a Scrum development team, have an Agile mindset and live by Scrum values
• Accountability for the job, reliability and strong quality awareness

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Group Austria. Firma sa člení na úseky Software Service (SWS), Cross-Border Service (CBS) a Back Office Service (BOS).

Prioritnou činnosťou úseku SWS je vývoj a údržba softvéru pre komerčné poisťovne patriace do skupiny UNIQA. Koncentruje sa najmä na systém INAS, ktorý je určený pre správu portfólia poistných produktov, poistných zmlúv a poistných udalostí, klientských, partnerských a účtovných údajov. V posledných rokoch sa dostáva do popredia vývoj moderných webových aplikácií nadväzujúcich na systém INAS.
Úsek CBS, ktorý vznikol v roku 2006, sa zaoberá správou poistných zmlúv a likvidáciou poistných udalostí klientov rakúskeho poisťovacieho koncernu.

Number of employees

500-999 employees

Contact

Contact person: Ing. Ingrid Vagačová
Tel.: +421904933679
E-mail: send CV
ID: 4350691  Dátum zverejnenia: 11.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/month