Infrastructure Administrator

Nitra

Place of work

Nitra

Contract type

full-time

Start date

Popis pracovnej pozície

Purpose of the role:
  • Ensures operation, monitoring, support and maintenance of any service or application (Linux environments)
  • Ensures changes in environments based on documented and approved changes
  • Ensures the creation of an integrated infrastructure and process plan

Tasks:
  • Checks alignment of hardware orders and delivery for hardware
  • Monitors infrastructure and services.
  • Reports on monitoring results and supports capacity and availability management for further development of guidelines and processes
  • Supports Group Change Management& Operations by technical evaluations and proofs-of-concepts
  • Executes deployments for internal services and applications
  • Supports the incident management process
  • Implements, monitors and reviews the Service Asset & Configuration Management processes in regards to server
  • Supports and consults SLA Manager, Capacity Manager, Availability Manager and Service Continuity Manager
  • Supports continuous improvement of deployment processes and deployment steps
  • Supports creation and maintenance of the deployment cookbook
  • Other tasks as assigned

Čo ti ponúkame

From 2 000 EUR/month13. plat, možný 14. plat Plat od 2.000 EUR podľa seniority
  • Flexibilný pracovný čas
  • Uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
  • Darčekové poukážky
  • Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 6,40 EUR)
  • Garantovaný 13. plat
  • 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • Podpora odborného vzdelávania
  • Celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
  • Rôzne športové aktivity
  • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších benefitov
  • Možný homeoffice až do 80%

Si ten správny kandidát?

Candidates with education suit the position

University education (Bachelor's degree)
University education (Master's degree)
Postgraduate (Doctorate)

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Other knowledge

UNIX/Linux - Advanced
UNIX/Linux administration - Advanced

Personality requirements and skills

- 3 years of work experience in a infrastructure related role in a larger, enterprise environment
- Linux servers administration (Ubuntu, Debian, RHEL) - expert
- Networking, routing, DHCP, DNS
- Proxy, LoadBalancer, Web servers (Apache, Nginx)
- SSL certificates
- JBOSS
- Docker
- Postfix
- Monitoring systems – Icinga2, Nagios, Munin…
- SVN, GIT
- Windows server administration – Intermediate
- Backup solutions - Veeam
- Maintenance of ActiveDirectory
- MSSQL database administration
- Experience with Cloud solutions
- Virtualization – MS HYPER-V, KVM, VMWare
- Basic knowledge on project management skills
- Intermediate knowledge how to use an ITIL compliant Service Management tool set
- Good command of written and spoken English
- Flexibility for periodic travel (Vienna)

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Group Austria. Firma sa člení na úseky Software Service (SWS), Cross-Border Service (CBS) a Back Office Service (BOS).

Prioritnou činnosťou úseku SWS je vývoj a údržba softvéru pre komerčné poisťovne patriace do skupiny UNIQA. Koncentruje sa najmä na systém INAS, ktorý je určený pre správu portfólia poistných produktov, poistných zmlúv a poistných udalostí, klientských, partnerských a účtovných údajov. V posledných rokoch sa dostáva do popredia vývoj moderných webových aplikácií nadväzujúcich na systém INAS.
Úsek CBS, ktorý vznikol v roku 2006, sa zaoberá správou poistných zmlúv a likvidáciou poistných udalostí klientov rakúskeho poisťovacieho koncernu.

Number of employees

500-999 employees

Contact

Contact person: Ing. Ingrid Vagačová
Tel.: +421904933679
E-mail: send CV
ID: 4256434  Dátum zverejnenia: 10.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/month