Можливість для людей з України

DevOps Engineer

Nitra

Place of work

Nitra

Contract type

full-time

Start date

dohodou

Popis pracovnej pozície

In this position, you will set up and maintain the technical environment of our digital products and services. You will collaborate with the IT department (RUN) to deploy and operate our systems, help automate and streamline our operations and processes, build and maintain tools for deployment, monitoring operations, as well as troubleshooting issues in all our environments.

Your main responsibilities
  • Maintenance of the private cloud (RedHat OpenShift) infrastructure
  • Development of the private cloud (RedHat OpenShift) infrastructure as a code
  • Development of Jenkins pipelines in Groovy
  • Development and deployment of OpenShift Projects including, build configs, deployment configs, routes, image streams, services, config maps, secrets, persistent volumes
  • Change Management (for pre-production and production stages)
  • Configuration Management
  • Incident and Problem Management support (as a platform owner)
  • Commissioning, provisioning
  • Delivery of input for Capacity, Availability and IT Service Continuity Management
  • Delivering input for SLA Management (reports, improvements,)
  • Suggesting architecture improvements, recommending process improvements.
  • Evaluate new technology options and vendor products

Čo ti ponúkame

2 200 EUR/monthZákladná mzda od 2.200 EUR brutto.UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020 v kategórii centier zdieľaných služieb
  • Flexibilný pracovný čas a príležitostný výkon práce z domu (mobile working)
  • Uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
  • Darčekové poukážky
  • Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 6,40 EUR)
  • Garantovaný 13. plat
  • 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • Podpora odborného vzdelávania
  • Celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
  • Rôzne športové aktivity
  • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších benefitov

Si ten správny kandidát?

Candidates with education suit the position

University education (Bachelor's degree)
University education (Master's degree)
Postgraduate (Doctorate)

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Driving licence

B

Number of years of experience

1

Personality requirements and skills

• Knowledge of Kubernetes Technology and concept
• Knowledge of Scripting Languages (bash, ansible, yaml or similar)
• Linux server administration skills
Experience with Docker containers infrastructure
• Knowledge of networking fundamentals (proxy, loadbalancer, DNS ...)

Optional (nice to have) requirements:
• Creation of Jenkins/Gitlab pipelines
• fundamentals of Azure cloud platform
• experiences with MS-SQL database

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Group Austria. Firma sa člení na úseky Software Service (SWS), Cross-Border Service (CBS) a Back Office Service (BOS).

Prioritnou činnosťou úseku SWS je vývoj a údržba softvéru pre komerčné poisťovne patriace do skupiny UNIQA. Koncentruje sa najmä na systém INAS, ktorý je určený pre správu portfólia poistných produktov, poistných zmlúv a poistných udalostí, klientských, partnerských a účtovných údajov. V posledných rokoch sa dostáva do popredia vývoj moderných webových aplikácií nadväzujúcich na systém INAS.
Úsek CBS, ktorý vznikol v roku 2006, sa zaoberá správou poistných zmlúv a likvidáciou poistných udalostí klientov rakúskeho poisťovacieho koncernu.

Number of employees

500-999 employees

Contact

Contact person: Ing. Ingrid Vagačová
Tel.: +421904933679
E-mail: send CV
ID: 4156378  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/month