Poradíme Vám?

Pracovná ponuka

Dlhodobá brigáda v oblasti IT

Miesto práce
Fraňa Mojtu, Nitra
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše oddelenie Software Service hľadáme študentov VŠ, ktorých láka pracovať už počas štúdia a byť súčasťou SW vývoja.
Nástup: ihneď (podľa dohody)

Mzdové podmienky (brutto)

5 EUR/hod.

  • flexibilný pracovný čas
  • home office

Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s Podmienkami ochrany osobných údajov UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., ktoré sa nachádzajú na našej webstránke.
Link: https://www.uniqa-gsc.sk/podmienky-ochrany-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť anglického jazyka podmienkou
  • skúsenosti s agilným vývojom výhodou
  • zodpovednosť, samostatnosť
  • pozitívny a aktívny prístup k práci
  • logické myslenie
  • študent VŠ so zameraním na IT

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje viac ako 600 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.
Palárikova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Fintová
Tel.: +421377760552
E-mail: poslať životopis
ID: 4139375  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.