Можливість для людей з України

JAVA backend developer

Bratislava

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

dohodou

Popis pracovnej pozície

What is in there for you ?
  • Together with our international team you will be collaborating on modern applications for insurance clients
  • You will be contributing with your ideas to delight our clients with a high value software solution

Čo ti ponúkame

Od 2 000 EUR/mesiac13. plat, možný 14.plat, viac info v inzeráteUNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020 v kategórii
centier zdieľaných služieb
  • Flexibilný pracovný čas
  • Uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
  • Darčekové poukážky
  • Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 6 EUR)
  • Garantovaný 13. plat
  • 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • Podpora odborného vzdelávania
  • Celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok,
letná slávnosť, športový deň, výlety
  • Rôzne športové aktivity
  • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších
benefitov

Si ten správny kandidát?

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Core Skills
• Experience with Agile Software Development
• Good Understanding of OOP and OOD Concepts and Patterns
• Java 8: 3+ years experience
• EE and / or Spring experience
• JPA, Hibernate, SQL
• Git or similar DVCS
• Maven
• Jenkins, Docker
• Linux, Basic Scripting
• IntelliJ

Nice to Have
• SOAP and RESTful web services
• JSF, Primefaces framework
• Groovy Basics, Spock
• JavaScript ES6,
• JBoss / Wildfly
• JIRA, Confluence, Postman, Vim

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje 800 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.
UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020, 2021, 2022 v kategórii centier zdieľaných služieb.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Vagačová
Tel.: +421904933679
E-mail: poslať životopis
ID: 4069286  Dátum zverejnenia: 22.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac