Можливість для людей з України

Referent/ka administratívy s nemeckým jazykom v Prešove

Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

ASAP

Popis pracovnej pozície

Ponúkame Vám prácu v novozaloženej filiálke v meste Prešov, kde využijete svoje znalosti nemeckého jazyka. Budete spracovávať požiadavky rakúskych klientov koncernu UNIQA od nahratia poistnej zmluvy do systému, cez rôzne zmeny až po likvidáciu poistných udalostí. Pracujeme pre všetky odvetvia poistenia od životného poistenia, cez majetkové poistenie, zdravotné poistenie, úrazové poistenie až po poistenie právnej ochrany, takže si u nás určite nájdete oddelenie, ktoré Vás bude zaujímať.
Budete aktívne spolupracovať s oddeleniami koncernu UNIQA.

Čo ti ponúkame

1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 1100 EUR brutto mesačne v závislosti od jazykových zručností a seniority kandidáta, vyplácaná garantovane 14 x ročne + variabilné zložky až do výšky 150 EUR mesačne
  • Ste ranné vtáča alebo preferujete ranný kľud? Vďaka flexibilnej pracovnej dobe si v UNIQA GSC môžete zariadiť svoj deň tak, aby Vám vyhovoval.
  • Pre nových kolegov máme nielen vrelé privítanie, ale aj uvítací balíček. Zaujíma Vás, čo môže obsahovať?
  • Aby sme Vám pomohli sa zdravo a výdatne stravovať, prispejeme Vám sumou 7,80 € na každý obed.
  • Učiť sa musíme celý život, no vďaka interným jazykovým kurzom v nemčine a angličtine, spolu s jazykovým certifikátom, ktorý platí Váš zamestnávateľ, je to o niečo jednoduchšie. Môžete sa tiež rozvíjať prostredníctvom širokej škály možností odborného vzdelávania, ktoré taktiež radi podporíme.
  • Váš plat je fixný a dokonca Vám pridáme dva platy navyše. Všetkým našim zamestnancom garantujeme 13. a 14. plat v plnej výške.
  • U nás sa prítomosť odmeňuje a to sumou 110 €.
  • Máte deti? Ponúkame na každé dieťa bonus vo výške 45 €.
  • O slušný dôchodok sa báť nemusíte. Našim zamestnancom prispievame do tretieho piliera doplnkového dôchodkového sporenia.
  • Pri úraze Vás podržíme a zabezpečíme Vám celoročné úrazové poistenie.
  • Vždy je príjemné stretnúť a porozprávať sa s kolegami mimo práce. Preto pravidelne organizujeme akcie pre zamestnancov ako vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň a rôzne výlety.
  • Na svoje si prídu nielen naši zamestnanci, ale aj ich rodiny. Samozrejmosťou je Deň detí, Mikuláš, a mnohé iné benefity.
  • Ak patríte medzi športových nadšencov, určite vás poteší Multisport karta, s ktorou si môžete zacvičiť, zaplávať alebo relaxovať v saune kdekoľvek na Slovensku.

Si ten správny kandidát?

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah k oblasti zdravotníctva a cudzím jazykom
- komunikatívnosť v nemeckom jazyku (emailová)
- myslenie v súvislostiach
- otvorenosť pre nové pracovné výzvy

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje 800 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.
UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020, 2021, 2022 v kategórii centier zdieľaných služieb.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Slamková
Tel.: +421911052464
E-mail: poslať životopis
ID: 4061921  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac