Nové administratívne miesta s nemeckým jazykom v Prešove

Prešov

Miesto práce

Prešov

Termín nástupu

Popis pracovnej pozície

Ponúkame Vám prácu v novozaloženej filiálke v meste Prešov, kde využijete svoje znalosti nemeckého jazyka. Budete spracovávať požiadavky rakúskych klientov koncernu UNIQA od nahratia poistnej zmluvy do systému, cez rôzne zmeny až po likvidáciu poistných udalostí. Pracujeme pre všetky odvetvia poistenia od životného poistenia, cez majetkové poistenie, zdravotné poistenie, úrazové poistenie až po poistenie právnej ochrany, takže si u nás určite nájdete oddelenie, ktoré Vás bude zaujímať.
Budete aktívne spolupracovať s oddeleniami koncernu UNIQA.

Čo ti ponúkame

750 EUR/mesiaczákladná mzda od 750 EUR brutto mesačne v závislosti od úrovne nemeckého jazyka a požiadaviek na danú pozíciu, vyplácaná garantovane ročne 14 x (príklad: 750 EUR x 14 / 12 = 875 EUR) + prítomnostná prémia vo výške 90 EUR mesačne + príplatok na dieťa vo výške 25 EUR mesačne + kvalifikačná prémia vo výške 60 EUR mesačne + príplatok za interné telefonovanie 50 EUR mesačne + príplatok za externé telefonovanie 100 EUR mesačne
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú
  • Uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • Interné jazykové kurzy nemeckého jazyka v rámci pracovného času plne hradené zamestnávateľom vrátane skúšky Goetheho Inštitútu
  • Darčekové poukážky
  • Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR)
  • Garantovaný 13. a 14. plat
  • Prítomnostná prémia vo výške 90 EUR mesačne
  • Príplatok na dieťa vo výške 25 EUR mesačne
  • Kvalifikačná prémia vo výške 60 EUR mesačne
  • Príplatok za interné telefonovanie vo výške 50 EUR mesačne
  • Príplatok za externé telefonovanie vo výške 100 EUR mesačne
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • E-learningové vzdelávanie
  • Celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
  • Rôzne športové aktivity
  • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš a mnoho ďalších benefitov

Si ten správny kandidát?

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- AKTÍVNE OVLÁDATE NEMECKÝ JAZYK
- ste aktívny typ, ktorý preferuje prácu v administratíve
- máte dobrú užívateľskú úroveň balíka MS Office

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje 800 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.
UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020, 2021, 2022 v kategórii centier zdieľaných služieb.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Fintová
Tel.: +421377760552
E-mail: poslať životopis
ID: 3922031  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac