IT Supplier Manager (anglický + nemecký jazyk)

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pracovať s dodávateľmi IT služieb s cieľom zavedenia a dodržiavania osvedčených postupov
  • analyzovať, dojednávať a spravovať nové alebo existujúce zmluvy (týkajúce sa HW, SW, IT služieb, SLA, OLA), aby boli v súlade s internými zmluvnými požiadavkami
  • komunikovať stav zmlúv o zdrojoch IT na všetkých úrovniach organizácie
  • vykonávať porovnávanie cien a rozsahu existujúcich služieb
  • manažovať finančné aspekty dodávania IT služieb, podporu rozpočtu a plánovacieho procesu, sledovania IT výdavkov v súlade s procesom objednávania pre všetkých dodávateľov IT služieb
  • zabezpečovať riadenie dostupnosti služieb, riadenie kontinuity služieb a SLA manažmentu (monitorovanie, analýza a reporting IT zdrojov)
  • zabezpečovať prípravu ročného testovacieho plánu, plánov zálohovania a scenárov pre obnovenie IT služieb, testy výpadku IT služieb , ich vykonávanie a vyhodnocovanie výsledkov
  • zhodnotiť z pohľadu architektúry dostupnosť a redundantosť IT zdrojov a kritických aplikácií

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.500 EUR brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, úrovne jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu

  • garantovaný 13. plat
  • 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických výsledkov spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas a príležitostný výkon práce z domu (home office)
  • uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
  • darčekové poukážky
  • elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR)
  • príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • podpora odborného vzdelávania a odbornej certifikácie
  • celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
  • rôzne športové aktivity
  • akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, Deň matiek pre mamičky na materskej a pod.

Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s Podmienkami ochrany osobných údajov UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., ktoré sa nachádzajú na našej webstránke.
Link: https://www.uniqa-gsc.sk/podmienky-ochrany-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • samostatnosť
  • vynikajúce komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • znalosť IT a IT-infraštruktúry
  • schopnosť prípravy a revízii zmlúv
  • anglický a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

Dcérska spoločnosť rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Insurance Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Palárikova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Dlhá
E-mail: poslať životopis
ID: 3704590   Dátum zverejnenia: 19.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.500 EUR brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, úrovne jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu