Pracovná ponuka

IT Tester - Dlhodobá brigáda pre študentov VŠ v oblasti IT

Miesto práce
Fraňa Mojtu, Nitra
Pracovný pomer
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše oddelenie Software Service hľadáme študenta VŠ, ktorého láka pracovať už počas štúdia a byť súčasťou SW vývoja.

Nástup: ihneď (podľa dohody)

Hlavné úlohy:
  • viesť testy na dosiahnutie pokrytia testu dohodnutého so zákazníkom v časovom horizonte a v dohodnutom rozsahu a kvalite,
  • vytvárať vhodné prípady testovania založené na predstavách testovania v zadaní používateľa ako aj vhodné testovacie údaje,
  • dokumentovať a klasifikovať zistené nedostatky podľa vymedzených štandardov,
  • dokumentovať a klasifikovať zistené nedostatky (ak sa požaduje opätovné testovanie výrobného incidentu) podľa vymedzených štandardov.

Mzdové podmienky (brutto)

5 EUR/hod.

  • flexibilný pracovný čas

Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s Podmienkami ochrany osobných údajov UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., ktoré sa nachádzajú na našej webstránke.
Link: https://www.uniqa-gsc.sk/podmienky-ochrany-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť anglického jazyka
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou (v prípade vačšieho záujmu budú uprednostnení kandidáti s NJ)
  • zodpovednosť, samostatnosť
  • pozitívny a aktívny prístup k práci
  • logické myslenie
  • študent VŠ so zameraním na IT

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje viac ako 600 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.
Palárikova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Benčatová
E-mail: poslať životopis
ID: 3675225  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.