Senior JAVA programátor

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Palárikova 3, 949 01 Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.500 EUR brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, úrovne jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora pri analýze klientských požiadaviek
- návrh technického riešenia a SW vývoj
- riešenie chýb hlásených počas testovania SW pred spustením do prevádzky (defekty) a prevádzkových chýb (incidenty)
- aktívna tímová spolupráca s kolegami vývojármi, s projektovým manažérom, a všetkými ďalšími skupinami zúčastnenými v pridelenom projekte – architekti, analytici, testeri, prípadne dodávatelia

- UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018 v kategórii centier zdieľaných služieb
- Flexibilný pracovný čas
- Uvítací balíček pre nového zamestnanca
- Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
- Darčekové poukážky
- Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 4,80 EUR)
- Garantovaný 13. plat
- 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
- Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
- Podpora odborného vzdelávania
- Celoročné úrazové zdravotné poistenie
- Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
- Rôzne športové aktivity
- Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- aktívna znalosť programovacieho jazyka JAVA : JAVA 7, JSF, EJB, JPA, Primefaces, JAX-RS, JAX-WS, JAXB
-certifikácia OCA/OCP JAVA SE 8, JAVA frameworks , EJB alebo Spring sú výhodou
- požadujeme 5 rokov praxe vo vývoji JAVA
- aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka výhodou
- aktívna znalosť technológií a databázových systémov v oblasti IT
- logické myslenie
- zodpovednosť, samostatnosť

Dcérska spoločnosť rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Insurance Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Palárikova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Dlhá
E-mail: poslať životopis
ID: 3620383   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.500 EUR brutto mesačne v závislosti od relevantných pracovných skúsenosti, úrovne jazyka a ďalších požiadaviek na danú pozíciu