Можливість для людей з України

Data integration developer

Nitra

Miesto práce

Nitra

Termín nástupu

dohodou

Popis pracovnej pozície

  • podpora pri analýze klientských požiadaviek
  • návrh technického riešenia a SW vývoj
  • riešenie chýb hlásených počas testovania SW pred spustením do prevádzky (defekty) ako aj prevádzkových chýb (incidenty)
  • aktívna tímová spolupráca s kolegami vývojármi, s projektovým manažérom a všetkými ďalšími skupinami zúčastnenými v pridelenom projekte – architekti, analytici, testeri, prípadne dodávatelia

Čo ti ponúkame

2 500 EUR/mesiacOd 2. 500 EUR/mesiac, 13. plat, možný 14.plat, viac info v inzeráte
  • Flexibilný pracovný čas
  • Uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
  • Darčekové poukážky
  • Elektronická stravovacia karta alebo príspevok na stravovanie (stravná jednotka vo výške 6 EUR)
  • Garantovaný 13. plat
  • 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
  • Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
  • Podpora odborného vzdelávania
  • Celoročné úrazové zdravotné poistenie
  • Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok,
letná slávnosť, športový deň, výlety
  • Rôzne športové aktivity
  • Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších
benefitov

Si ten správny kandidát?

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• aktívna znalosť problematiky dátovej integrácie a skúsenosti s implementáciou pomocou webMethods
• certifikácie v oblasti dátovej integrácie a analýzy výhodou
• požadujeme 5 rokov praxe práce na projektoch v oblasti dátovej integrácie
• aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka výhodou
• aktívna znalosť technológií a databázových systémov v oblasti IT
• skúsenosti s objektovo orientovanými programovacími jazykmi (Java, C #, ...)
• znalosť webovych služieb SOAP a REST
• znalosť XML, XSD, WSDL struktur
• znalosť SoapUI
• logické myslenie
• zodpovednosť, samostatnosť

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje 800 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.
UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020, 2021, 2022 v kategórii centier zdieľaných služieb.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Vagačová
Tel.: +421904933679
E-mail: poslať životopis
ID: 3234729  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac