1 100 - 2 000 EUR

Automatizér - programátor PLC

UniPro Automation s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V počiatočnej etape zamestnania zodpovedá za uvedenie do prevádzky už hotového riadiaceho softvéru konkretného výrobného zariadenia. Po získaní skúseností zodpovedá za pokročilé programovanie ovládania a regulácie výrobného zariadenia alebo časti výrobnej linky ako aj za vývoj riadiaceho softvéru pre nové inžinierské diela.

Znalosti a skúsenosti:
- programovanie riadiacich systémov PLC Siemens, Allen Bradley, ABB a pod.
- programovanie HMI
- zladenie riadiaceho SW LEVEL 1 s regulovanými elektrickými pohonmi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Motivujúce finančné ohodnotenie od 1100- 2000 €, podľa skúsenosti uchádzača

Predbežný výber uchádzačov bude uskutočnený na základe odborného životopisu. Konečný výber zamestnancov bude na základe osobného pohovoru.
Životopis zasielajte v SLOVENSKOM i v ANGLICKOM JAZYKU!!! PODMIENKOU!!!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

ochota pracovať v zahraničí, schopnosť tímovej práce, flexibilita, spoločenské vystupovanie, ústretovosť.

UniPro Automation s.r.o. je dodávateľom hardvérových a softvérových inžinierskych diel, ako aj ich uvádzania do prevádzky pre priemyselné zariadenia oceliarskeho, drevárskeho a papierenského priemyslu a to v celosvetovom merítku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Krivá 18
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Petrášová
Tel.: +421556770312
E-mail: poslať životopis
ID: 1247794   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Motivujúce finančné ohodnotenie od 1100- 2000 €, podľa skúsenosti uchádzača