Operátor výroby

Unipower Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Zlatovská 1279, okres Trenčín
Termín nástupu
01.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž, testovanie, finalizácia a balenie elektronických systémov
• Inštalácia hotových výrobkov alebo podskupín do rozvádzačových skrín
• Držiteľ platnej licencie odbornej spôsobilosti podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009,
• Držiteľ preukazu na vedenie VZV
• Zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti
• Práca na 1 pracovnú zmenu

13. plat, mladý kolektív, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zodpovedný prístup k práci
- manuálne zručný

UNIPOWER je popredným svetovým poskytovateľom spoľahlivej výkonovej elektroniky, systémov premeny energie a napájacích zdrojov. Riešenia UNIPOWER zahŕňajú kompletný rad vysoko účinných usmerňovačov, meničov a jednosmerných napájacích systémov pre kritické aplikácie. S viac ako 25-ročnými skúsenosťami v oblasti podpory zákazníkov vo viac ako 60 krajinách sa spoločnosť UNIPOWER zameriava na poskytovanie spoľahlivých energetických riešení zákazníkom vo všetkých aplikáciách a prostrediach.
ID: 3304726  Dátum zverejnenia: 7.2.2018