Nákupca vo farmaceutickej distribúcii

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Opatovská cesta 4, Bojnice
900 EUR/mesiacOd 900 € v závislosti od kvalifikácie a praxe + mesačná prémia + mimoriadna ročná odmena; Priemerný mesačný plat nákupcu za uplynulý rok bol 1170 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hlavná činnosť – nákup obchodného tovaru a udržiavanie optimálnych zásob
• Telefonická a e-mailová komunikácia s dodávateľmi
• Vedenie obchodných stretnutí s dodávateľmi
• Výber položiek pre rozšírenie sortimentného portfólia
• Spolupráca pri tvorbe návrhov marketingovej podpory predaja produktov
• Vedenie agendy konsignačných skladov

• Koncoročné odmeny
• Príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
• Zamestnanecké ceny na ubytovanie na Donovaloch
• Zľavy na farmaceutický tovar
• Zľavy na služby vlastnej cestovnej kancelárie
• Príspevok na rekreáciu
• Multisport karta
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Príspevky pri životných a pracovných jubileách
• Moderné priestory a kvalitné technické vybavenie
• Práca vo veľkej a stabilnej spoločnosti, ktorá patrí medzi marketleadrov do verejných lekární
• a ďalšie

ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

V prípade, že nám udelíte súhlas so spracovaním osobných údajov, budeme Vás evidovať naďalej v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Informácie a oznámenia uchádzačom o zamestnanie súvisiacich so spracúvaním ich osobných údajov sú sprístupnené na webovom sídle spoločnosti UNIPHARMA / Kariéra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, zdravotnícke, farmaceutické, hygiena potravín, veterinárne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Logické a analytické myslenie
• Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
• Komunikatívnosť, tímovosť
• Prax v akejkoľvek pozícii vo farmaceutickom trhu je výhodou

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3844090  Dátum zverejnenia: 16.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac