Expedient/ka v 3 zmennej prevádzke

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Budatínska 18, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
890 EUR/mesiaczákladná mzda 890€ brutto + pohyblivá zložka závislá od výkonu + dochádzková odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem liekov a zdravotníckeho materiálu
- manipulácia s liekmi a zdravotníckym materiálom v skladových priestoroch
- kontrola a balenie liekov a zdravotníckeho materiálu
- uskladnenie liekov a zdravotníckeho materiálu
- práca s čítacím zariadením (skenerom)
- práca v 3-ZMENNEJ prevádzke: ranná zmena od 6:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00 a nočná zmena od 22:00 do 6:00 + prípadné platené nadčasy

- Koncoročný bonus
- Príspevok na rekreáciu
- Multisport karta
- Príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
- Príspevky pri životných a pracovných jubileách
- Zľavy na farmaceutický tovar
- Zľavy na služby vlastnej cestovnej kancelárie
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- Moderné priestory a kvalitné technické vybavenie
- Voľné víkendy
- Práca vo veľkej a stabilnej spoločnosti, ktorá patrí medzi marketleadrov do verejných lekární
- a ďalšie

ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

V prípade, že nám udelíte súhlas so spracovaním osobných údajov, budeme Vás evidovať v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Informácie a oznámenia uchádzačom o zamestnanie súvisiacich so spracúvaním ich osobných údajov sú sprístupnené na webovom sídle spoločnosti UNIPHARMA / Kariéra.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- precíznosť
- skúsenosti s ručným skenerom- výhodou
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3799317  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac