Vodič / Vodička - Obchodný zástupca s priemernou mesačnou mzdou 1.100€ brutto + diéty

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Opatovská cesta, Bojnice
1.100,-€ brutto priemerná mesačná mzda po skúš. dobe; 700,- € brutto garantovaná nástupná mzda + mesačná prémia do výšky 140,-€ + preplatené nadčasy + vernostné bonusy 2x ročne do výšky 300€ + ročná odmena+ diéty. Po skúšobnej dobe Vám okrem toho garantujeme zvýšenie základnej mzdy na 800,-€ a mesačnej prémie do 200,-€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• bezpečne naložiť, doručiť a odovzdať kompletnú dodávku zdravotníckeho tovaru s príslušnými dokladmi odberateľovi; pracovná zmena začína a končí v Bojniciach
• dôsledne dodržiavať pracovný postup pre prepravu tovaru
• dodržiavať sanitačný poriadok a hygienický režim vozidla
• denne evidovať jazdu s motorovým vozidlom a následne zúčtovať mesačne na základe dennej evidencie jázd
• práca s mobilnou čítačkou, smartfónom

• vernostné príspevky každý polrok až do výšky 300 €
• mimoriadna ročná odmena
• zľavy na využívanie služieb vlastnej cestovnej kancelárie
• zaujímavý sociálny program
• získanie stabilnej práce v prosperujúcej firme
• práca na plný úväzok

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická a. s. alebo na email adresu [email protected] (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
VYHRADZUJEME SI VŠAK PRÁVO KONTAKTOVAŤ LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade, ak nám súhlas so spracovaním osobných údajov nebude doručený spolu so životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač , Vaše osobné údaje budú zlikvidované.
Informácie a oznámenia uchádzačom o zamestnanie súvisiacich so spracúvaním ich osobných údajov sú sprístupnené na webovom sídle spoločnosti UNIPHARMA / O spoločnosti / Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii vodič výhodou
- komunikatívnosť
- vysoká zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- asertivita
- časová flexibilita
- aktívny a pozitívny prístup k práci
- vodičský preukaz skupiny C a E je výhodou

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3532981  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100,-€ brutto priemerná mesačná mzda po skúš. dobe; 700,- € brutto garantovaná nástupná mzda + mesačná prémia do výšky 140,-€ + preplatené nadčasy + vernostné bonusy 2x ročne do výšky 300€ + ročná odmena+ diéty. Po skúšobnej dobe Vám okrem toho garantujeme zvýšenie základnej mzdy na 800,-€ a mesačnej prémie do 200,-€.