Grafik

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Opatovská cesta 4, 972 01 Bojnice, okres Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• graficky spracováva príspevky, grafy, tabuľky, uskutočňuje výber ilustračných obrázkov k textom, zalamovanie textu
• vykonáva fotografovanie, úpravu fotografií
• spracováva a navrhuje grafické riešenia do časopisu, maketu časopisu
• navrhuje a spracováva dizajn propagačných materiálov - vizitiek, letákov, pozvánok, plagátov a iné
• spracováva inzerciu
• zodpovedá za sadzbu vo vzťahu k tlačiarni a na požiadanie tlačiarne realizuje opravy
• archivuje materiály a vedie archívnu evidenciu

• práca v stabilnej spoločnosti
• výborné technické vybavenie a práca v moderných priestoroch
• podieľanie sa na zaujímavých projektoch
• odborný rast a osobnostný rozvoj
• príspevok na doplnkové dôchodkové pripoistenie
• zľava na rekreáciu prostredníctvom vlastnej cestovnej kancelárie
• vianočné odmeny

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická a. s. alebo na email adresu [email protected] (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracovávané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou UNIPHARMA - 1. slovenská akciová spoločnosť za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

V prípade, ak nám súhlas so spracovaním vašich osobných údajov nebude doručený spolu s vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú zlikvidované.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselný dizajn, grafický dizajn, multimediálna tvorba, výtvarné umenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

• všeobecný rozhľad v trendoch grafiky, webovej grafiky
• organizačné schopnosti
• kreativita, schopnosť improvizácie
• dôslednosť, presnosť
• vysoká zodpovednosť
• flexibilita
• schopnosť pracovať v časovom strese

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3124032  Dátum zverejnenia: 20.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou