Personálny manažér

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce
Opatovská cesta 4, 972 01 Bojnice, okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
doodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie HR útvaru ( personalistika, mzdy, vzdelávanie, sociálna starostlivosť o zamestnancov)
tvorba a zabezpečovanie personálnej politiky, personálnej stratégie spoločnosti a personálneho kontrolingu
plánovanie ľudských zdrojov, tvorba stratégie náboru
zodpovednosť za vzdelávanie a rozvoj zamestnancov, sociálnu starostlivosť o zamestnancov, adaptačný proces a hodnotenie zamestnancov
zodpovednosť za personálnu agendu: vznik, zmena a ukončenie pracovného pomeru
zodpovednosť za mzdovú agendu
poradenstvo pre manažment spoločnosti

práca v stabilnej spoločnosti
výborné technické vybavenie a práca v moderných priestoroch
odborný rast a osobnostný rozvoj
podieľanie sa na zaujímavých projektoch
zľava na rekreáciu prostredníctvom vlastnej cestovnej kancelárie
13.plat/ vianočné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• manažérske zručnosti
• znalosť personálnej a mzdovej legislatívy
• skúsenosti s tvorbou metodiky a interných predpisov
• inovatívne myslenie
• orientácia na cieľ
• schopnosť samostatne pracovať, analytické schopnosti
• výborné komunikačné zručnosti
• dynamickosť

UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť je už 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.
Zamestnanci pracujú vo vlastných moderných Obchodno-distribučných strediskách v Bojniciach, Bratislave a Prešove.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3105171  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: doodou