Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zámočník

UNIPAS, spol. s r.o.

Miesto práce
UNIPAS spol. s.r.o., Železničná, Koš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacpráca v stabilnej spoločnosti, ktorá vyrába svoje vlastné patentované produkty, pôsobí na trhu už viac ako 31 rokov práca na úkol podľa cenníka cena pláce je uvedená v rámci zakona ale máme radi pracovníkov ktorý chcú viac :-) možnosť práce nadčas zabezpečené obedy za zvýhodnenú cenu stroj na kávu na pracovisku štvrťročné odmeny podľa výkonu, kvality a dochádzky zľavy na firemné produkty, služby firemné akcie a teambuildingy odmena pri životných jubileách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

brúsenie na pásovej brúske, lisovanie, ohýbanie, pílenie, rovnanie a iné zámočnícke práce podľa pokynov predáka

✨ práca v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už 31 rokov
✨ pri šikovnosti a precíznosti možnosť kariérneho rastu
✨ kávomat
✨ zabezpečené obedy za výhodnú cenu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

zodpovednosť, šikovnosť, flexibilita, ochota pracovať v prípade potreby v dvojzmennej prevádzke, precíznosť

Špecializujeme sa na výrobu skladateľných IBC kontajnerov určených pre transport a uskladnenie pevných, sypkých a kvapalných materiálov. Ponúkame aj služby - rezanie 2D a 3D laserom, CNC ohýbanie ohraňovacím lisom, robotické zváranie a zváranie laserom.
Viac informácii nájdete na našej webovej stránke www.unipas.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4513505  Dátum zverejnenia: 11.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac