Operátor/Operátorka call centra - Bratislava

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac1000,00 + Eur / mesiac + variabilná zložka mzdy (priemerná výška variabilnej zložky je 400 Euro)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa komunikácia a rôznorodá práca

Je pre teba prirodzené pýtať sa a hľadať riešenia

Nebojíš sa slova "obchod" a "plán"?

Tímový duch a klient na prvom mieste nie sú pre teba iba prázdne slová?

Je pre teba dôležité pracovať pre transparentnú značku nezaťaženú kauzami?

Ak si odpovedal/odpovedala áno, poď pracovať k nám, bude sa Ti dariť!

Naše call centrum funguje od roku 1993,je prvým call centrom v poisťovníctve a je jedným z najlepších naSlovensku!

Pomáhame klientom zdravotnej, ale aj komerčnej poisťovne Union  pri ich rôznych životných situáciách.

Zodpovedáme a ich otázky ale aj ponúkame vhodné riešenie a produkty, tak aby boli naši klienti dlhodobo spokojní.

A čo Ťa čaká?

Moderne vybavené call centrum, kde s klientom chatuješ, mailuješ, telefonuješ získaš vedomosti z poisťovníctva a dokážeš ich potom pri komunikácii s klientom aplikovať. Skúsenejší a ochotní kolegovia a kolegyne TI pomôžu pri odbornom zaškoľovaní, supervízor bude tvojou podporou pri adaptácií u nás v Unione,  bude s tebou individuálne pracovať. S koučkou nastavuješ tvoj rozvoj a bude ti pomáhať posúvať sa vpred.

Ako budeš pracovať?

Budeš pracovať v open space spolu s ďalšími operátormi a operátorkami.

Pracovná doba je len počas pracovných dní (víkendy máš pre seba a svoje koníčky, či rodinu).

Prvé mesiace, kým spoznáš čo potrebujú poradiť naši klienti bude tvoja pracovná doba od 8:00 - 16:15. Potom už podľa dohodnutého harmonogramu zmien sprístupneného týždeň vopred (od 7:30 do 18:00, denná zmena trvá 8 hodín a 15minút).

Po zapracovaní a získaní istoty môžeš pracovať flexibilne - aj z domu.

Odmena pre Teba?

 K Tvojmu platu sú navyše odmeny v podobe variabilnej zložky mzdy. Nástupný plat je 1000 Eur brutto, za každý úspešný obchod získavaš provízie, a ak budeš šikovný/šikovná, zarobíš si aj 1400,- Eur (vrátane odmien).

Okrem toho máme rôzne motivačné súťaže v rámci tímu, do ktorých budeš samozrejme zapojený/zapojená aj Ty a môžeš získať ďalšiu odmenu k platu.

Čaká Ťa aj tím, v ktorom sa kolegovia vzájomne podporujú a vytvárajú atmosféru, kde sa môžeš pýtať a rozvíjať, tiež neformálne akcie a  trambulíny s kolegami z Bratislavy a Trenčína.

Čo získaš?

• dynamickú a zaujímavú prácu bez stereotypu, v skvelom tíme
• možnosť naučiť sa všetko o biznise v oblasti poistenia
• schopnosť komunikovať, vyjednávať a argumentovať s úsmevom na tvári, čo určite využiješ aj v osobnom živote

• pravidelné motivačné súťaže s odmenami

• ak sa Ti u nás bude páčiť a budeš mať chuť preskúmať ďalšie oblasti poisťovníctva, nič Ti nebráni sa v rámci spoločnosti posúvať aj na iné voľné pozície

• home office, dni dovolenky či deň na dobrovoľníctvo  navyše, DDS príspevok, zľavy z našich produktov, možnosť využiť nadštandardnú zdravotnú starostlivosť  a ďalšie benefity. Ak chceš vedieť viac, príď sa pozrieť osobne. Radi Ťa uvidíme!

Ak Ťa daná pracovná pozícia zaujala a spĺňaš vyššie uvedené kritériá, pošli nám, prosím, svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobré vyjadrovacie schopnosti a bohatá slovná zásoba
  • ochota učiť sa nové veci
  • proaktívny prístup ku klientom
  • zodpovednosť
  • prax v oblasti komunikácie s klientom VÝHODOU
  • schopnosť pracovať v tíme
  • znalosti z oblasti poisťovníctva vítané

Tešíme sa na teba!

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a meníme životy k lepšiemu ;)

Poslanie
Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Union poisťovňa, a.s. je inovatívnou poisťovňou
V oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj životného a individuálneho zdravotného poistenia.

Union zdravotná poisťovňa, a. s.
je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná spoločnosť Achmea B.V. Achmea je jednotkou na holandskom poistnom trhu a jedným z lídrov v zdravotnom poistení. Celkovo pôsobí v 6 európskych krajinách.
V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea B.V., aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
813 60 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Kahan
E-mail: poslať životopis